Mieszkanie w bloku

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 lutego 2013, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się z żoną nad budową domu lub kupnem mieszkania, może podzielicie się swoimi doświadczeniami w tej dziedzinie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2013, 10:49

Jeżeli chcecie tanio dostać mieszkanie, to może poczytacie o programie Mieszkanie dla Młodych oferowanym przez rząd? Tutaj można znaleźć całkiem ciekawe informacje:
http://mieszkaniedlamlodych.com/limity-cenowe-obowiazujace-w -programie-mieszkanie-dla-mlodych-w-1-kwartale-2014-r/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2013, 19:59

Opcje zupełnie różne , ciężkie do porównania. Ja pracując w Wawie nie wyobrażam sobie mieszkać pod miastem i dojeżdżać do pracy godzinami. Co innego w dzielnicy obrzeżnej Wawy, z dobrym dojazdem do centrum i niewielkimi cenami mieszkań, typu Białołęka.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2014, 07:00

Ciężko powiedzieć co jest lepsze. My obecnie szukamy mieszkania na http://www.ihouse.pl/wroclaw/sprzedaz/mieszka nie ale zakładamy, że w przyszłości sprzedamy to mieszkanie albo będziemy wynajmować. Chcemy za X lat wybudować dom ale to naprawdę daleka przyszłość. Teraz stawiamy na miasto.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2014, 14:50

Sam nie mogę skorzystać z programu „Mieszkanie dla Młodych”, ale moja koleżanka dostała się i ma nadzieję na zakup swojego wymarzonego mieszkania. Zobaczcie MdM http://mieszkaniedlamlodych.com. Może wy też będziecie w stanie pozwolić sobie na własne M.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2014, 22:46

Jeżeli macie szansę na dofinansowanie z programu rządowego Mieszkanie dla Młodych, to warto z tego skorzystać.
O ile się orientuję, to można korzystając z tego programu kupić mieszkanie tylko na rynku pierwotnym.
Naprawdę dużo ciekawych ofert widziałam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych, gdzie przeglądałam oferty z Trójmiasta http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania- i-domy-gdynia/

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2015, 21:20

Użytkownik mario_kruk napisał: Zastanawiam się z żoną nad budową domu lub kupnem
mieszkania, może podzielicie się swoimi doświadczeniami w
tej dziedzinie?

ja sam sie zastanawiam nad mieszkaniem, mamy na oku Zieloną klecinę we Wrocławiu....niby bloki ale inwestycja widać ze przemyślana bo nie wyglądają na molochy a okolica na prawde zielona! na pierwsze mieszkanie jak najbardziej!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 09:10

Właśnie szukamy z mężem jakiegoś mieszkania w Trójmieście przy pomocy Biura Pośrednictwa Ewa Jagielska… chcemy zacząć wszystko od nowa, znaleźć tam pracę itd. Otrzymaliśmy z agencji bardzo wiele interesujących ofert i teraz po prostu wybieramy spośród kliku mieszkań, które najbardziej nam się spodobały. Jeśli zdecydowałbyś się ostatecznie na mieszkanie to polecam Ci ich, bo zajmują się też różnymi ubezpieczeniami: mieszkaniowymi właśnie, ale też komunikacyjnymi, następstw nieszczęśliwych wypadków itd. A w ogóle mają też w swojej ofercie domy na sprzedaż bądź na wynajem. Zależy co postanowicie z żoną…

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2015, 12:52

14. Dopłata do kredytu na mieszkanie? Tak! MDM to program, który pomaga młodym ludziom znaleźć własny kont. Zapraszam na www.mieszkaniedlamlodych.com po więcej informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2015, 08:53

Jeśli nie ma się działki – w zasadzie moim zdaniem budowa nie ma sensu. Druga sprawa – koszty utrzymania – koło domu trzeba ciągle chodzić, coś robić, naprawiać – nie każdy ma na to czas. Moja siostra teraz kupiła sobie większe mieszkanie w Zabrzu od Trojana. To jest oczywiście rynek pierwotny. Mieszkanie elegancko oddane, dopracowane. Trochę zajęło jej wyszykowanie, ale dziś już swobodnie mieszka – i na pewno dużo taniej ją to wyniosło. Sama też mieszkam w bloku i nie martwię się o remonty i wysokie rachunki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Biuro nieruchomości Szczytno Liczba postów: 2 Grupa: Rynek pierw... Możesz zlecić wyszukanie nieruchomości na Mazurach przez nich https://www.facebook.com/pages/category/ Real-Estate-Agent/Biuro-Nieruchomo%C5%9B ci-Mazury-Invest-1...
  • Gdzie nowe mieszkanie w Szczecinie? Liczba postów: 14 Grupa: Rynek pierw... Ja rozglądałam się za mieszkaniem nowym ale zależało mi na tym, by było już wykończone tak by od razu można się byo wprowadzać. Dobrze, że udało mi się skorzyst...
  • Gdzie szukać nieruchomości? Liczba postów: 216 Grupa: Rynek pierw... Zdecydowaliśmy się na kupno domu jakiś czas temu. Na szczęście rynek wtórny pęka w szwach i można znaleźć sobie wiele różnych ofert. My skorzystaliśmy z oferty,...
  • Duża inwestycja - środki Liczba postów: 2 Grupa: Rynek pierw... Zależy, o jakie inwestycje chodzi i sądzę, że to miejsce raczej nie jest najlepsze, by szukać podobnych rzeczy.
  • Brać kredyt i budować czy wynajmować? Liczba postów: 52 Grupa: Rynek pierw... Wynajmowanie na dłuższą metę jest po prostu nieopłacalne, za dużo kosztuje. Lepiej mieć coś swojego, ale dobrze wcześniej uzbierać też odpowiednie środki na wkł...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16085 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >