Na co się zdecydować

« Powrót do grupy: Rynek wtórny - kupno-sprzedaż, najem

21 listopada 2006, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam problem - znalazłam mieszkanie w centrum miasta. Budynek z cegły. Nieotynkowany. Połowa z 12 mieszkań jest pustostanem. Spółdzielnia mieszkaniowa ogłosiła drugi przetarg na to mieszkanie. Czy jest sens je kupowć. Może czejkają mnie zbyt duże koszty związane z udziałem w utrzymaniu tej nieruchomości? Prosze o radę. :shock:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2006, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

"Centrum miasta"- jak dużego? Lokalizacja- niby dobra, ale co z hałasem, samochodami itd...?? :) Dziwi mnie, że w momencie, kiedy jest ogromny popyt na mieszkania, spółdzielnia ogłasza kolejny przetarg. Coś musi być nie tak :) Może sprawdziła byś to? Popytała "sąsiadów" :wink:
Właściciela mieszkania dotyczą przepisy prawa spółdzielczego, uczestniczy on też w wydatkach związanych z utrzymaniem nie tylko nieruchomości, ale również w wydatkach związanych z eksploatacją i utrzymaniem innych nieruchomości spółdzielni, które są przeznaczone do wspólnego korzystania przez osoby zamieszkujące w określonych budynkach lub osiedlu.
Uważam, że warto zastanowić się nad prawem odrębnej własności- wówczas właściciel nie musi być członkiem spółdzielni mieszkaniowej. To tyle (mam nadzieję na temat ) :wink: Jestem ciekawa, co dalej :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16265 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 149

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >