Najbardziej ekologiczne ogrzewanie

« Powrót do artykułu: Najbardziej ekologiczne ogrzewanie | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 lipca 2016, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja uważam, że dobrym sposobem na ekologiczne ogrzewanie domu jest brykiet z trocin bądź pellet. Sam zajmuję się produkcją tych biopaliw. Brykieciarki do trocin, linie produkcyjne do pellety oraz inne potrzebne sprzęty kupiłem w sklepie www.comerc.pl. Dostałem najwyższej jakości sprzęt w korzystnych cenach. Dzięki temu mogę produkować opał przyjazny dla środowiska.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2016, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bardzo ekologicznym i jednocześnie niedrogim sposobem jest ciepło sieciowe. Mam je od http://www.termika.pgnig.pl/ i sprawdza się idealnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2016, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ekogroszek jako ekologiczne ogrzewanie, do tego dochodzi rozsądna cena oraz estetyka w kotłowni, brak brudu i kurzu, dobry ekogroszek znajdziecie na www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2018, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jkie są obecnie najlepsze i najbardziej ekologiczne kotły?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2018, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do kotłów to ja zdecydowałem się na kocioł wieloolejowy. Zakupiłem go od firmy www.tec.com.pl, która oferuje ekologiczne kotły, piece i palniki w bardzo korzystnych cenach. Polecam wam ich produkty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2018, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetnymi ekologicznym ogrzewaniem w moim przypadku okazały się promienniki, które zakupiłem od firmy www.rotal.pl w Dodatku promienniki te świetnie się prezentują. Polecam wam przyjrzeć się ofercie tej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jestem za biopaliwami. Sama właśnie w ten sposób planuję ogrzewać mój dom. Rozglądałam się już nawet za sprawdzoną firmą, która dostarcza takie produkty klientom i tak trafiłam na ofertę ONICO. Może ktoś z Was miał już z nimi do czynienia i podzieli się doświadczeniem ? Z góry dziekuje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2018, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekologiczne rozwiązania grzewcze znajdziecie w ofercie firmy www.MIRENERGIA.pl Firma ta oferuje pompy ciepła, kotły gazowe oraz rekuperatory, które odzyskują ciepło z wentylacji. Jeżeli chcecie być ekologiczni to się skontaktujcie z tą firmą.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2019, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie paliw odnawialnych. Coraz więcej osób decyduje się na hodowlę roślin energetycznych, z których powstaje pellet. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem to zajrzyjcie na stronę www.bep-sa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2019, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Alternatywą jest pozyskiwanie energii odnawialnej z gruntu, za pośrednictwem pompy ciepła. Największą sprawność uzyskuje ona w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym, oczywiście pod warunkiem odpowiedniej budowy takiego grzejnika podłogowego. Żeby uzyskać maksimum energii cieplnej bez niepotrzebnych strat, należy zadbać o solidną warstwę termoizolacji podłogi, układanej w dwóch warstwach. W tej roli najlepiej sprawdzi się styropian grafitowy o parametrze lambda 0,031 W/mK, jak np. Knauf Therm Expert Dach/Podłoga EPS 80. W charakterze warstwy montażowej można natomiast zastosować płyty EPS ze specjalnymi wypostkami, np. Knauf Therm Expert Floor Heating.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 262

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >