Naprawa lodówki

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

24 października 2016, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

a nie mozesz sam naprawić lodówki ? nie dasz rady sam ? ;) mój mąż sam naprawił , ale my zamawialiśmy czesc do lodówki zmienn na north.pl a nawet jakbys nie był czegos pewien to msz bardzo miłych konsultantów , którzy świetnie doradzą;)zakupy są szybkie i bezpieczne co dla nas było bardzo wazne ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2017, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No to podobnie jak w temacie, szukam akuratnie jakiejś sprawdzonej pralki,ale takiej żebym jak najmniej do serwisu ją woził, coś konkretnego co podziała na lata. ja znalazłem coś takiego https://www.morele.net/agd/agd-wolnostojace/p ralki-ladowane-od-frontu-233 ale wole kogoś zapytać kto się zna na tym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2017, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Przed zakupem sprzętów AGD warto poszukać raportów, które oferują np. seriwsy zajmujące się naprawą pralek . ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2017, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze zależy co się zepsuło, czasami naprawa wyszłaby drożej, niż nowa lodówka.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2017, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kkarolina napisał: Przed zakupem sprzętów AGD warto poszukać raportów,
które oferują np. seriwsy zajmujące się naprawą pralek . )

Zgadzam się, nie zawsze opłaca się naprawiać lodówkę czy pralkę; następną trzeba kupić po prostu lepszą, korzystam wtedy z poradników http://abcporady.pl/jak-szukac-pralki-co-wart o-porownywac-w-pralkach/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2018, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Szam wolałem nie naprawiać swojej pralki, zwłaszcza że się na tym nie znam. Zgłosiłem się do firmy www.amarserwisagd.pl Zajęli się tym bardzo szybko i nie musiałem za to płacić fortuny. Jeżeli mieszkacie w Łodzi to polecam wam się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2018, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Puław polecam zgłosić się do firmy www.serwisagdpulawy.pl Zajmują się naprawianiem lodówek oraz innego sprzętu AGD. Mają w tym spore doświadczenie, więc można im zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2019, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam: podłączenie kuchenki gazowej
Obsługują kilka największych sieci w Polsce, Ekipy w całej Polsce i tylko sprawdzeni fachowcy !

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2020, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kiedyś jak potrzebowałem naprawy pralek wrocław to korzystałem z usług firmy domex i w sumie to byłem mega zadowolony z jakosci wykonania usługi - fachowość i rzetelność na poziomie ekpert !

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2021, 22:51

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, ja tez dzwoniłem do domex ale nikt nie odbierał i dodzwoniłem się do firmy http://pan-pralka.pl/ facio przyjechał i szybko wykonał naprawę pralki

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >