Nowoczesna brama garażowa

« Powrót do artykułu: Nowoczesna brama garażowa | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 maja 2015, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobna brame firmy Gerda, która udalo mi się kupic w bardzo dobrej cenie tutaj www.abra.szczecin.pl naprawde wystarczy się dobrze rozejrzec, a super okazje trafiaja się w dobrych cenach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2015, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

we Wrocławiu warto sprawdzić ofertę http://oknawroclaw.biz/ mają dobre ceny, oprócz bramy garażowej mam od nich też drzwi wejściowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2015, 07:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoją bramę garażową kupiłem w Krakowie od http://www.hanbud.com.pl/, mają bardzo atrakcyjne ceny i solidny towar, który po sprawdzeniu przeze mnie, przekonał mnie, aby zdecydować się na kupno. Jestem przekonany, że brama garażowa posłuży mi przez kilka najbliższych lat bez żadnego zacięcia.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2015, 06:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze to, żeby brama była wykonana z dobrego materiału. Jeśli nie będzie przepuszczać zimna i dobrze izolować, to na pewno się sprawdzi w każdych warunkach. Ja swoją zamawiałem w centrum ogrodzeń Arkadia. Po rozmowach ze sprzedawcami zdecydowałem sie na taką segmentową, rolowaną do góry.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2015, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zadbałem o to, by do bramy garażowej przesuwnej dokupić automatykę, jest szeroki wybór tego typu produktów, ja zdecydowałem się zakupić produkty u http://www.e-automatydobram.pl/ mają dobre ceny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2017, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Koniecznie w takim razie zajrzyjcie pod ten link https://www.cgt.com.pl/
Na pewno podczas poszukiwań bramy warto się tutaj rozejrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2017, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne i nowoczesne bramy garażowe w dobrych cenach ma w swojej ofercie firma www.oknadrzwi-elmes.pl z Białegostoku. Sam używam bramy garażowej, którą zakupiłem od nich i jestem z niej bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2018, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

My z mężem kupiliśmy bramę segmentową w RES DOM: www.res-dom.pl/bramygarazowe i jest dobrze wykonana, automatyka bez zarzutu. Polecam salon z Placu Wolności 7 w Rzeszowie :)

Ten post był edytowany przez karola12 dnia: 13 lutego 2018, 12:36
Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2018, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak w przpadku większości produktów do domu nie warto kupować z niższej półki. Trzeba zwrócić uwagę na powłokę, na rodzaj wypełniania/ocieplenia, na lekkość otwierania/zamykania, wreszcie na automatykę. Odradzam kupowanie łącznie bramy z napędem, chyba że to są siłowniki np. BFT, gdzie jest potwierdzona jakość. W innym przypadku brama osobno, napęd osobno.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2018, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mizzzik napisał: Jak w przpadku większości produktów do domu nie warto
kupować z niższej półki. Trzeba zwrócić uwagę na
powłokę, na rodzaj wypełniania/ocieplenia, na lekkość
otwierania/zamykania, wreszcie na automatykę. Odradzam
kupowanie łącznie bramy z napędem, chyba że to są
siłowniki np. BFT, gdzie jest potwierdzona jakość. W
innym przypadku brama osobno, napęd osobno.


Dla siłownika krytyczna jest temperatura 0 stopni. Jak siłowni kto wytrzyma, będzie działał bezawaryjnie latami. Sam nie mam Bft, ale są w naszej firmie, więc na ten temat mogę się wypowiedzieć.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >