Oczyszczacze powietrza.

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

12 września 2013, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety Sharpa też nie znam, mam jeden z oczyszczaczy znalezionych na http://www.gdzieobejrze.pl Przyznam, że długo nie szukałem, a tam łatwo było znaleźć, więc się zdecydowałem. Jednak jest dobry nie narzekam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2013, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również używam ten oczyszczacz powietrza od firmy Blueair i jest naprawdę dobry. Wcześniej kupiłam tańszy produkt i tak naprawdę w ogóle nie czułam różnicy w jakości powietrza. Dlatego warto trochę dopłacić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2013, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja użytkuję oczyszczacz powietrza Boneco, kupiłem go, bo jego cena była do zaakceptowania. Poza tym nie ma to jak szwedzki sprzęt, który jest niezawodny jednak.

Ma filtr HEPA i filtr z aktywnym węglem oraz jonizator, dzięki czemu powietrze jest bardzo dobrze oczyszczone z brudu, kurzu i innych substancji zanieczyszczających.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2014, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

http://myfindingblog.wordpress.com/tag/jaki-o czyszczacz-powietrza-wybrac/
Ja ze swojej strony polecam tego bloga, znalazłam tam dużo informacji i w końcu sama się zdecydowałam na oczyszczacz powietrza :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2014, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli chodzi o oczyszczanie powietrza z ładunków elektrostatycznych,mogę polecić solidnego producenta jonizatorów i nawilżaczy różnego typu: http://www.dejonizator-jonizator.pl/ w naszej firmie mamy od nich przemysłowy nawilżacz powietrza i urządzenie sprawuje się bez zarzutów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2014, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczyszczanie powietrza to jedno, ja najpierw muszę zadbać u siebie o wentylację dachową Czy ktoś wie jaka firma się tym zajmuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2014, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Sharp najlepsze ale i jedne z najdroższych choć dla tych którzy chcą oszczędzić polecam tanie oczyszczacze sharp na aero7.pl - Nic dziwnego że często brakuje na stanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2014, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś korzystał może już z tego powyższego i napisze swoją opinię na jego temat czy aby na pewno warto? BO cena jest całkiem zachęcająca natomiast nie wiem jak sprawuje się w praktyce.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2014, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

szczerze powiedziawszy z Sharpa nie korzystałam, ale może i byłby OK
ale polecam kontakt z firmą klima-sklep.pl

mnie doradzili z moim oczyszczaczem i nie zawiodłam się na poradzie i samym zakupie

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2015, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Mojej siostrze się nie sprawdził i kupiła prawie taki sam jak mój czyli firmy Boneco ale trochę inny model bo potrzebowała pod kątem dziecka a ja tylko dla swojego komfortu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >