Ogród na dachu: inwestycje deweloperskie z zielonym dachem

« Powrót do artykułu: Ogród na dachu: inwestycje deweloperskie... | « Powrót do grupy: Inwestycje

3 lipca 2020, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrody na dachach oraz zielone budownictwo zyskuje coraz większą popularność. Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się wykonywaniem inwestycji tego typu to polecam wam skontaktować się z http://zielone-budownictwo.pl/ Nie będziecie tego żałowali.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie? Najlepsze lokal... Liczba postów: 837 Grupa: Inwestycje teraz będą duże targi mieszkaniowe w Krakowie na Expo, wystawców ma być ponad 100 i też spotkania z ekspertami i seminaria https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mie...
  • Rynek kruszyw musi być elastyczny Liczba postów: 73 Grupa: Inwestycje Mam podobne zdanie na ten temat. Ja niedawno zamówiłem żwir, ziemie ogrodową i grysy od firmy www.phu-leszczynski.pl . Dysponują bardzo szerokim wyborem kruszyw...
  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 1183 Grupa: Inwestycje Dokładnie, dobre wyposażenie to podstawa. Trzeba dobrze zainwestować żęby dobrze ruszyć. Moja motto życiowe :D Co do dystrybutora to polecam Wam sprawdzić tą fi...
  • Zakup mieszkania bez zagrożeń Liczba postów: 138 Grupa: Inwestycje Ja także niedawno kupiłem dom. Wszelkie sprawy notarialne załatwiliśmy w kancelarii www.notariusz-prawobrzeze.pl ze Szczecina. Notariusz chętnie udzielił nam po...
  • Zmiana mieszkania: jak zaplanować przeprowadzkę Liczba postów: 102 Grupa: Inwestycje Już pisałem o Adexim. Na pewno odradzam samodzielne przeprowadzki - to wszystko duży problem, tym bardziej, jeśli rzeczy jest mnóstwo, a trzeba nosić w budynku,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15979 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >