Ogrodzenie z bambusa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

20 maja 2009, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć ! Ostatnio słyszałam o ogrodzeniach z bambusa...Czy ktoś z Was może ma takie albo wie coś więcej na ten temat? Cy jest to trwałe i opłacalne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2010, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

To ogrodzenie jest hitem w krajach Europy zachodniej. Można mocować je do ogodzenia z siatki. Wytrzmałość ogrodzenia z babmusa to około 15 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2010, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Bambus bardzo dobrze się sprawdza w naszych warunkach klimatycznych. Spokojnie wytrzyma ponad 15 lat. Dodatkowym plusem jest fakt że nie musisz bambusa niczym impregnować.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2010, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas ogrodzenie bambusowe to prawdziwy hit. Coraz częściej widuję ogrodzone nim domki. Bardzo ładnie wygląda ale w sumie trzeba jakoś zgrać z nim ogródek i elewację domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2010, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

swoją drogą fajnie to musi wyglądać! Macie może jakieś fotki? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2011, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

rzeczywiście bambus zaczyna robić się modny jeśli chodzi o ogrodzenia i tematy ogrodowe :-) I w sumie nic dziwnego, jest naprawdę efektownym materiałem, nadaje ogrodzeniu oryginalności i naturalności.

Można go wykorzystać także jako wypełnienie paneli Zenturo w murkach gabionowych.

Zerknijcie do katalogu poniżej na stronę 18:

http://www.betafence.pl/pl-PL/~/media/Betafence%20website/Fi les/Poland/Catalogues/Zenturo_zrodlo_inspiracji_PL_2011.ashx

pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2011, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Bambus jest dość wytrzymały nawet bardzo nadaje się do naszego klimatu tylko nie wiem jak sie zachowuje w zime ale myśle ze mu nie straszna :) ?!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2011, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytałam ostatnio artykuł na temat bambusa (Bambus historia nieznana), gdzie była mowa o tym, że Chinach buduje się z niego domy i mosty, więc płot wytrzyma:)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2011, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

No co racja to racja no ale ja tak czy siak wole jeść bambusowymi pałeczkami a niżeli mieć z niego dom ;P

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2011, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

całego domu nikt Ci nie każe, tylko ogrodzenie albo podłogę:P

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >