Okna do domu: jakie okna wybrać drewniane czy PCV

« Powrót do artykułu: Okna do domu: jakie okna... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

16 listopada 2017, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również zawsze polecam sprawdzone PCV. Na rynku nie ma lepszej oferty, a drewniane okna w naprawdę dobrej jakości na takie mrozy jakie mamy zimą, nie znajdzie się wśród polskich producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2018, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście zdecydowałem się na okna drewniane. Zakupiłem je od firmy www.uni-plast.eu z Lubania i polecam ich wam. Mają świetnie wyglądające okna drewniane, które nie kosztują fortuny. Okna są szczelne i solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2018, 18:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna drewniane to jednak klasyk, mam swoje od http://www.wiktorczyk.com.pl. Świetnie sie spisują, nie wpuszczają zimnego powietrza, nie zaparowują. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawą jest sprecyzowanie budżetu, okna pcv będą tańsze niż te drewniane, natomiast można się sprzeczać co do tego które są lepsze w kwestii jakości oraz wytrzymałości.

www.Transport-HDS24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2018, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie PCV. Rozwiązanie tego typu jest niezwykle nowoczesne, a co najważniejsze pozwala ono na urozmaicenie wnętrza domu. Wiem co nieco na ten temat, gdyż dzięki http://www.grobud.pl oraz rozwiązaniu w postaci ich okien pomieszczenia okazały się prezentować dużo ciekawiej. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2018, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej jest się skontaktować z fachowcami.. Ja polecam firmę www.internationalwindows.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2018, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że okna PCV są praktyczniejszym wyborem ale okna drewniane bardzo dobrze się prezentują. Jeżeli poszukujecie firmy, która sprzedaje solidne okna w dobrych cenach to polecam wam zgłosić się do www.kupokna.eu Ich siedziba znajduje się w Szczecinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2018, 00:17

Zgadzam sie: good 0 bad

My zdecydowaliśmy się na okna PCV firmy http://tommar.pl/ - świetnie się sprawdzają. Są solidne i trwałe. DO tego bardzo ladnie wygladaja w kazdym domu! Super sprawa moim zdaniem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2018, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie jestem dużym zwolennikiem polecania konkretnie jednego producenta, czy modelu bo każdy z nas ma co do nich inne wymagania oraz budżet. Dlatego warto najpierw postawić na doświadczoną ekipę fachowców, którzy doskonale znają oferty oraz jakość danych rozwiązań. Jeżeli chodzi o Warszawę to mogę polecić Ci Anex Okna firma która współpracuje ze sprawdzonymi producentami okien, którzy zapewniają dobre warunki gwarancyjne i posiadają wymagane aprobaty. Do tego jeżeli będziesz chciał to po przygotowaniu okien również zajmą się ich montażem. A robią to naprawdę w pełni profesjonalnie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2018, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie lepszym rozwiązaniem są okna PCV. Okna drewniane wymagają regularnego ich zabezpieczania i są droższe. Swoje okna PCV zakupiłem od firmy www.wesa.pl Są świetnym producentem okien, więc polecam wam ich.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >