Opłacalna rekuperacja w tym momencie to?

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

22 września 2021, 07:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Opłacalna rekuperacja w tym momencie to? Proszę o odpowiedzi ludzi doświadczonych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2021, 14:35

Zachęcam do zapoznania się z informacjami na temat naszego systemu Vitovent 300-W z odzyskiem ciepła! To cichy, kompaktowy i łatwy do zintegrowania z domowym systemem energetycznym system. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkaln e/wentylacja-mechaniczna/centralna-wentylacja-mechaniczna/vi tovent-300w.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2021, 13:14

Moim zdaniem rekuperacja od https://dospel.com/, bo realnie wypracujesz oszczędności inwestycyjne. Nawet możesz wtedy słabszą pompę ciepła kupić, bo rekuperator sam w sobie ma spory odzysk ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Fajne świece zapachowe Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Ja swego czasu dostałam w prezencie kwiatową świece zapachową i zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nigdy wcześniej nie używałam świec bo uważałam to za zbędny pr...
  • dom energooszczedny Liczba postów: 22 Grupa: Ekologiczny... Teraz fotowoltaika to faktycznie super rozwiązanie, bo z rachunkami można zejśc praktycznie do 0 bo tylko do opłat stałych. Po nowelizacji ustawy OZE też na pew...
  • Jaka firma? Liczba postów: 2 Grupa: Ekologiczny... Dobrze wybrać sprawdzoną firmę, najlepiej taką która na rynku działa już dłużej niż rok. Trzeba sprawdzić referencje, realizacje, itp. No i dobrze jest przemyśl...
  • Panele słoneczne Liczba postów: 133 Grupa: Ekologiczny... Ja mam w planach montaż fotowoltaiki z firmą SPR-Polska, dużo osób mówi o nich, że są bardzo profesjonalni i terminowi.
  • Ogrzewanie Liczba postów: 413 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką frezowanie pod ogrzewanie podłogowe to polecam Wam firmę, z której usług sam skorzystałem. Na stronie znajdziecie wszel...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17096 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >