Oryginalne meble i oświetlenie :-)

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

21 listopada 2016, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie lampy z Britop Lighting http://britoplighting.pl/ i jestem zachwycona! Jeszcze u nikogo nie widziałam takich lamp, jak te, które kupiłam. Podobnych też nie widziałam :) Cenię sobie oryginalny design.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2016, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampy i generalnie oświetlenie to kwestia gustu jak i kolorystyki ścian, bardziej skupmy się w pierwszej kolejności na wygodnych meblach np do salonu sofa czy narożnik byłby wskazany, oglądaliście już może nasze kolekcje z MegaSofa.pl ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2016, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie led według mnie jest najlepsze, wszędzie sobie takie zrobiłem , można sporo zaoszczędzić na prądzie, zwłaszcza jak się ma te z activejet. W OBI kupowałem

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2016, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem bardzo oryginalne oświetlenia znajdziecie równiez na lumenpro . Większość lamp dostęonych jest od ręki , a przesyłka zostaje potem bardzo szybko dostarczona .

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2016, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie w nowym domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2016, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak bardziej ufam tym z active jet jest ono bardziej energooszczędne i twałe

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2016, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje stare meble przydały się do ogrzania domu, aktualnie posiadam nowy komplecik białych mebli http://www.mirjan24.pl/844-biale-meble w salonie i sypialni :) Nie żałuję, że tamtych się pozbyłam. Zmiany w mieszkaniu od czasu do czasu się przydają.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2017, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o activejet to chyba jedyne marka, która ma światło o neutralnej barwie światła. Świetnie się sprawdza w każdym pomieszczeniu

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2017, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ależ oczywiście, że zmiany są wskazane, w jednym ubraniu też nie da się wiecznie chodzić. Chociaż ubranie to nie mebel, które de facto powinien nam jednak posłużyć przez lata. Jeszcze w zeszłym roku postanowiliśmy w naszej jadalni zmienić to i owo, a konkretnie stary zestaw stołowy. W GDM Meble.com znaleźliśmy idealne rozwiązanie, piękny stół ze szklanym blatem, do którego pomogli nam dopasować krzesła. Absolutnie nie żałujemy tego wyboru, nareszcie mamy jadalnię porządnie umeblowaną i to tak jak sobie wymarzyliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2017, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

odnośnie oryginalnego oświetlenia, macie jakieś pomysły jak można to zrobić? chciałbym pozbyć się nudy i monotonii w pomieszczeniu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >