Ospel czy warto?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

22 czerwca 2020, 06:49

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie ospel jest jak najbardziej warty kupna. Mam nie tylko osprzęt w postaci gniazdek ale mam tez system zdalnego sterowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2020, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszy osprzęt jaki moze być to własnie z Ospela. Miałem już na prawdę różne, ale ospel zdecydowanie jest według mnie najlpeszy pod względem tworzywa, montażu i wzornictwa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2020, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na samym początku jak się wprowadzałam to miałam takie plastikwe, że generalnie to to połamać można było i tyle. Natomiast teraz niedawno jak miałam remont kupiliśmy gniazdka z OSpela. Nie jakies wymyślne z kolorowymi ramkami tylko uniwersalne i powiem, że jest różnica. To samo wtyczka do płyty indukcyjnej.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2020, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgodzę się. Warto. Znam firmę. Poczytaj o niej także w sieci na innych forach.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2020, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, bardzo w porządku firma, która juz istnieje lata na rynku. Ma bardzo porządny osprzęt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2021, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ma nie tylko bardzo dobry osprzęt jak gniazdka czy włączniki, ale polecam też takie rzeczy jak puszki czy transformatory.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2021, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ospel jest warto kupna pod względem gniazdek czy włączników, ale też pod względem np systemu zdalnego sterowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2021, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Orkanka napisał: Ospel jest warto kupna pod względem gniazdek czy
włączników, ale też pod względem np systemu zdalnego
sterowania.


System zdalnego sterowania to jedno, ale mają mnóstwo różnych rozwiązań, inspiracji na swoim profilu na fb.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2021, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Orkanka napisał: Ospel jest warto kupna pod względem gniazdek czy
włączników, ale też pod względem np systemu zdalnego
sterowania.


System zdalnego sterowania to jedno, ale mają mnóstwo różnych rozwiązań, inspiracji na swoim profilu na fb.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2021, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

dating websites new
over 50 dating singles

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >