Osuszanie budynku po zalaniu - jak to wygląda?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 października 2016, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak wygląda zazwyczaj osuszanie budynku po zalaniu?
Czy lepiej zostawić to wszystko fachowcom?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2016, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz mieć do tego specjalistyczną ekipę, bo inaczej nic sensownego nie wymyślisz. Natomiast wydaje mi się, że samodzielnie osuszanie po zalaniu można przyspieszyć usprawniając wentylację w budynku czy chociażby włączając ogrzewanie.
Tu z kolei http://mt-osuszanie.pl/ masz namiar na przykładową firmę, która się tym zajmuje profesjonalnie. Warto nawiązać z kimś takim kontakt i ich poprosić o radę. Czy po prostu zatrudnić, żeby rozprawić się z problemem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2016, 00:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli weźmiesz fachowców to zrobią dokładnie to co Ty możesz wykonać osobiście: wchodzisz na stronę firmy, która oferuje osuszacze, mogę polecić Ci tę: osuszacze.watersmile.pl wybierasz produkt który najbardziej będzie Ci odpowiadał pod względem ceny, oraz wydajności, kontaktujesz się z firmą i uzgadniasz szczegóły, postępujesz zgodnie z instrukcjami a maszynka wykona za Ciebie całą robotę. Nie widzę potrzeby najmowania ludzi do wykonania osuszania budynku

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2016, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

po takim zalaniu wypadałoby też zaizolować dodatkowo miejsca w których powstała wilgoć, żeby grzyb nie wyszedł. W tym przypadku dobrze sprawdzają się masy termoizolacyjne ze składnikiem przeciwgrzybiczym (typu bloktherm in) bo można po nich normalnie malować farbą.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 00:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz próbować samemu to zrobić, ale wydaje mi się, że to trochę niepotrzebna robota, bo jeśli nie zrobisz tego porządnie to prędzej czy później pojawi się grzyb. Zostawiłbym to specjalistom. Sam w ubiegłym roku walczyłem z zalaniem i bez zastanowienia znajomi polecili mi specjalistów - http://mador-osuszanie.pl/. Zrobili swoje i nie martwie się o to, że grzyb może się pojawić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2017, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba działać szybko i profesjonalnie. Polecamy nasze usługi: osuszanie oraz ozonowanie

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,

osuszanie budynku po zalaniu najlepiej powierzyć specjalistom. Samodzielne wykonanie tych prac jest uciążliwe, skomplikowane i może nie przynieść oczekiwanych efektów. Warto natomiast z pewnością zadbać o wentylację i ogrzewanie pomieszczeń. Jeśli na zalanych powierzchniach rozwinęło się zagrzybienie, to można je zabezpieczyć FOVEO TECH RG 10 Preparat grzybo – glonobójczy.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik Foveo Tech

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2018, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Również uważam że warto zlecić osuszanie budynku specjalistycznej firmie, która się tym zajmuje. Od siebie mogę wam polecić firmę www.atp-hydroizolacje.pl Dodatkowo zajmują się naprawianiem spękań i wykonywaniem izolacji przeciwwodnych co pomoże uniknąć zalania w przyszłości.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2018, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, jeżeli chodzi o samodzielne wykonanie takiej izolacji to wymaga ogromnej ilości pracy i niestety nie zawsze przyniesie odpowiednie efekty, ponieważ środki muszą być odpowiednio dobrane do danej sytuacji i materiałów. Dlatego wolałem zgłosić się do firmy wykonującej osuszanie https://drymat.pl/oferta/osuszanie-wilgoci-po technologicznej/ która profesjonalnie podeszła do tematu i zajęła się zleceniem od A do Z.

Ten post był edytowany przez andrzej89 dnia: 24 kwietnia 2018, 08:17
Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2018, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Updated project sheet:
http://sheri.w.telrock.org

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 102

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >