Oświetlenie

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 maja 2009, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dylemat.... Jakie oświetlenie założyć w łazience?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2009, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od gustu i od tego, czy lubisz na siebie patrzeć w lustrze, czy nie. Jeśli lubisz siebie to załóż typowe teatralne - żarówki wokół lustra, albo dwie lampy z tradycyjnymi żarówkami dające na lustro światło po skosie z prawo-góra i lewo-góra.
Jeśli nie lubisz na siebie patrzeć to idź do dowolnego sklepu i poproś o lampy do łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2009, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Hihi... Racja. Najważniejsze jest samopoczucie.W sumie potrzebne mi jest dobre oświetlenie, bo jak każda kobieta lubię sobie czasami zrobić makijaż. A brzydka chyba też nie jestem :D Tylko zastanawiałam się też nad lampkami wmontowanymi w sufit(takimi małymi), przepraszam za brak precyzji.... No a przy lustrze pewnie dobrze byłoby tak jak piszesz :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2012, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No to pewnie myślałeś o LED-ach ale nie wiem czy jako jedyne światło w łazience, jeszcze pewnie bez okna to będzie za mało oświetlone, tak jak ktoś napisał już możesz dodatkowo założyć oświetlenie w koło lustra

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2012, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wybrać któryś z tych systemów oświetleniowych do łazienki
http://www.domele.pl/c/118/oprawy-lazienkowe.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2012, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym proponował plafon jako główne źródło światła oraz dodatkowo kinkiet nad lustrem. Takie oświetlenie na suficie nie jest jakieś oryginalne ale chyba najbardziej funkcjonalne. Poza tym jest ich szeroka gama i można znaleźć zawsze coś ciekawego dla siebie (musi być też odpowiednia ochrona-IP44).
Kilka przykładów:http://megastore.pl/5536,5572,5576,Oswietlenie- wewnetrzne_Plafony.html

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2012, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy plafon jako główne źródło światła sprawdzi się. Takie halogeny lub diody LED będą dawać równie fajny efekt,a do tego dadzą wrażenie luksusu,to chyba lepsza opcja.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2013, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi w łazience oświetlenie wykonali fachowcy z firmy Anluks, teraz godzinami mogę przyglądać się temu oświetleniu, a goście nie chcą wyjść z łazienki, taki efekt udało im się osiągnąć. Wystarczy skontaktować się z fachowcami link

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2019, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

My sami jak zmienialiśmy meiszkanie szukaliśmy wszystkiego od poczatku. Dzięki naszej Pani architekt trafiliśmy do sklepu AT Krotoszyn. Warto zdecydowanie to sprawdzić bo ruszyła u nich fajna wyprzedaż. A jeśli chodzi o wybór lamp to zdecydowanie jest największy.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2020, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Na 100% wybieraj te z ochroną IP44

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....
  • Profile do taśm LED Liczba postów: 8 Grupa: Oświetlenie... Czy wiecie, która firma posiada w swojej ofercie kątowniki ochronne i napinacze do taśmy stalowej? Ważny jest dla mnie szeroki wybór produktów w dobrej cenie. J...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >