Parkiet czy panele?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

8 maja 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli parkiet to tylko z naturalnego drewna- dębu, my posiadamy na całości podłogi deskę Chene rodzimej produkcji i wygląda naprawdę pięknie, a dodatkowo jest bardzo trwała. Można jaz naleźć na www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2017, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście nie jestem wielką fanką parkietu jako takiego, wolę deski podłogowe, zwłaszcza takie z drewna egzotycznego :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2017, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie parkiet, nie ma się nad czym zastanawiać. My wybraliśmy parkiet + lakierowanie. Zależało nam naturalnym efekcie i za radą Wykonawcy wybraliśmy poliuretanowy lakier wodny zawierający filtr UV. Jeśli chodzi o lakierowanie podłóg Warszawa i w ogóle wszystkie prace związane z podłogami drewnianymi, to mogę polecić świetną ekipę z Kliniki Parkietu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei postawiłem wszystko na jedną kartę i kupiłem podłogę winylową Contesse od www.hoton.pl . Ajjj, gdybym tylko mógł to bym z niej jadł... :) Cudowna, wysokiej jakości i jak pięknie się prezentuje. W ogole bonusowo do tego modelu otrzymalem listwe polimerowa lpc23 w kolorze bialym.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zdecydowanie za parkietem. Co prawda o parkiet trzeba dbac, myc odpowiednimi środkami, woskowac, ale oprócz tego, ze wygladaja bardziej elegancko i estetycznie, to są trwalsze, bo panele czesto przy nieuwadze moga czyms nasiaknac i będą puchnąć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2017, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie wybór jest prosty tzn stawiam na drewnianą podłogę, która posłuży mi długie lata, a później można będzie dokonać jej renowacji i będzie jak nowa. Właśnie w trakcie remontu u moich rodziców cyklinowaliśmy parkiet, malowaliśmy go i dobieraliśmy do niego białą listwę przypodłogową. Listwę wysoką, klasyczną bez żadnych zdobień kupowałam bezpośrednio u producenta w Drew Lux. Ekspresowa dostawa pozwoliła nam na szybkie zakończenie remontu podłogi. Podłoga wyszła bardzo przepięknie, zyskała nowoczesny wygląd. Nikt nie wieży, że to wciąż ta sama podłoga.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2017, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Może być na przykład jakoś fajnie zrobiona podłoga bielona, np. jesion parkiet z http://vipparkiet.pl/ takie podłogi zdecydowanie mają swój urok, no i plus że wszystko do nich można dopasować.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam bielone podłogi. Jestem zwolenniczką chłodnych odcieni.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

My kupiliśmy dom z ładnym, ale starym i podniszczonym parkietem. Zleciliśmy cyklinowanie firmie Cyklinek i teraz podłoga wygląda naprawdę pięknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

To czy zdecydujemy się na parkiet czy panele, zależy moim zdaniem od naszego budżetu. parkiet z drewna naturalnego będzie zdecydowanie droższy niż panele i musimy o tym pamiętać. Polecam panele Kronopol, które charakteryzują się wysoka jakością i eleganckim wyglądem.

eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 300

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >