Piece kaflowe - warto?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 lutego 2013, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad kupnem takiego pieca kaflowego: http://www.wkladykominkowe.net.pl/piec-kaflowy-kornak-21.htm l czy są one wydajniejsze od np. kominka? Czy warto w ogóle kupić taki piec?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2013, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie piece kaflowe były modne kilkadziesiąt lat temu i decydując się na jego zakup,automatycznie musisz liczyć się z tym,ze Twoje wnętrze będzie co najmniej w stylu retro i dobrać pod to odpowiednie dodatki. Moim zdaniem bardzo fajny pomysł.


www.HityCenowe24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2013, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi osobiście piece kaflowe się bardzo podobają! Oczywiście nie pasują do każdego wnętrza i niestety są niepraktyczne, ale robią swój efekt.

inspirujacewnetrza.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2013, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś powyżej słusznie wspomniał: to nawiązanie do klasycznego,staropolskiego stylu,ale uważam że jak najbardziej warto. Taki piec to nie tylko element dekoracyjny,spełnia też funkcję grzewczą.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2014, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupiłem piec kaflowy u http://zakladzdunski.pl/ jakoś bardziej mi się podobają piece niż kominki, poza tym jestem zadowolony z pieca - dobrze grzeje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2014, 00:11

Zgadzam sie: good 0 bad

zauważyłam, że ostatnio piece kaflowe z powrotem stają się popularne, ozdabiają je na różne sposoby, więc nietrudno znaleźć jakiś odpowiedni do swojego domu, ja właśnie przeglądam ofertę http://kominki-pinus.com.pl/ i zastanawiam się czy też nie zamówić sobie takiego do domu

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2014, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Piece kaflowe stają się znów popularne, bo coraz popularniejszy jest styl vintage. Jeśli chcesz urządzić mieszkanie w takim starym stylu to piec jak najbardziej. Jednak jeśli chcesz mieć nowoczesne wnętrza to z pieca kaflowego zrezygnuj.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2015, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak szczerze mówiąc to mi od zawsze podobały się piece kaflowe i jestem zwolenniczką takiego rozwiązania,więc czemu nie:) Zawsze taki piec raz,że zapewni ciepło,a dwa będzie znakomitą ozdobą w mieszkaniu.

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2015, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętam piec kaflowy w starym domu, to było coś;) był taki okres czasu, że jak się miało stare kafle z takiego pieca, to można je było sprzedać za ładną sumkę;)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2015, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

warto

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >