Piłka ręczna

« Powrót do grupy: Sport

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

28 grudnia 2013, 03:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś spośród forumowiczów dzieli pasję do budownictwa równie mocno ze sportem? Może jest jakiś fan szczypiorniaka, który chciałby się dać w jakąś dłuższą dyskusję? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2014, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No dzisiaj Wisła Płock Orlen pożegnała się z Ligą Mistrzów, szkoda mnóstwo niewykorzystanych sytuacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2014, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja grywałem na hali w piłkę ręczną, ale to było dość dawno. Teraz najczęściej grywam w squasha. Stąd - link mam dobry sprzęt do gry. Najczęściej udaje mi się grać w weekendy.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2014, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Również grywałam kiedyś w piłkę ręczną, ale szczerze mówiąc zaniechałam tego na rzecz snowboardu - zdecydowanie to bardziej mi odpowiada.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2014, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

nie nawidze piłki ręcznej ze względu na duże kontuzje i czesty kontakt fizyczny, przy takim sporcie trzeba być niezłym "bykiem"

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2014, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

ja grać nie lubię, ale oglądać tak :D

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2014, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

ja lubię pograć, fajny sport

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też nie lubię piłki ręcznej,

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2015, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja czekam na mistrzostwa ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2015, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe jak nasi skończą...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wędka Liczba postów: 24 Grupa: Sport Dyskusja na temat zakładów w kasynach online jest jak zanurzenie się w świat nieskończonych możliwości i emocji! Niezależnie od tego, czy kładziesz żetony na ko...
  • Burpees-co to Liczba postów: 15 Grupa: Sport W moim przypadku skorzystałem z oferty polecanego mi tłumacza przysięgłego języka włoskiego - https://nowatkowski.pl/tlumacz-przysiegl y-wloskiego-w-warszawie/ i...
  • Polska liga połki nożnej Liczba postów: 60 Grupa: Sport Faktycznie takie kwestie są niezwykle ważne, ale moim zdaniem również warto jest co nieco wiedzieć na temat związany z historią ekstraklasy. Mi udało się o tym....
  • buty sportowe Liczba postów: 220 Grupa: Sport Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Jeżeli chodzi o mnie, to zawsze korzystam ze sprawdzonego....
  • zawody Liczba postów: 46 Grupa: Sport Ja też co takiego słyszałem, ale teraz nie mam czasu tym się zajmować, szwagier na rugby mnie namówił, po godzinkach rzecz jasna :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 387

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >