Płoty ogrodowe

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 lutego 2011, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Może będziecie mogli mi pomóc wybrać odpowiedni:
płoty ogrodowe, drewniane płoty ogrodowe
Na co zwrócić szczególną uwagę, jak o nie dbać, aby wytrwały przez dłuższe lata?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2011, 12:56

Mi podobają się te z łukami, lamelowy pełny z łukiem. Zależałoby mi jednak żeby płot zapewniał trochę prywatności, więc musi trochę przysłaniać i być w miarę gęsty

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2011, 10:30

jeśli są to drewniane płoty wystarczy pomalować je bejcą, i potem lakierem, ale to dość nieprofesjonalne. Polecam ALTAXIN środek ochronno-dekoracyjny do drewna. Impregnuje drewno na 5 lat.Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2011, 15:40

A może coś w tym stylu: przykład

Ten post był edytowany przez marianjot dnia: 5 maja 2011, 15:45
Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2011, 11:18

Witam

proponuję panele Decofor- gwarantują solidne i eleganckie ogrodzenie, a dzięki zastosowanej technologii powlekania masz gwarancję długotrwałego użytkowania. Wszystkie elementy wykonuje się ze stali ocynkowanej, a następnie maluje metodą proszkową. Kolejną zaletą jest kompletność systemu- bez problemu dobierzesz słupy, bramy, furtki.

pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2011, 09:38

Witam

Zerknij też na Bekafor Prestige- jest doskonałą alternatywną dla ogrodzenia kutego. Długotrwałe użytkowanie zapewnione :-)

pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2012, 21:50

Według mnie dobrym wyborem będą wskazane płoty sztachetowe. Nadaja takiej otwartości naszemu ogrodowi. A przy tym przyjaźnie wyglądają

Ten post był edytowany przez raulq7 dnia: 15 marca 2012, 21:30
Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2012, 14:40

Ogrodzenia czy bramy metalowe wiem coś na ten temat bo już przeżyłem to. Najważniejszą kwestią jest dobór odpowiedniej formy ogrodzenia. Ja uważam osobiście że najważniejsza jest trwałość. Jak mam wydać 30.000 to chce coś na lata. Dlatego zdecydowałem się na ogrodzenia metalowe z podmurówka z klinkieru. Profil ogrodzenia metalowego dość długo wybierałem -głównie przez żonę :D. Wążne jest zwróćcie uwagę czy w cenie macie piaskowania ogrodzenia względnie zabezpieczenie go antykorozyjne bo nie wszyscy to podają a potem może się okazać, że zrobili "goły płot"

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2012, 21:09

http://sklep.andrewex.com.pl/ tutaj jest duży wybór ogrodzeń w korzystnych cenach. Jeśli chcesz stworzyć nowe samodzielne ogrodzenie to warto wybrać ryflowane lub boazeryjne. Przy zakupie takich płotów ważną sprawą jest z jakiego drzewa zostało wykonane, i czy było ono dostatecznie wysuszone, no i oczywiście zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi.

Ten post był edytowany przez tusek dnia: 30 kwietnia 2012, 21:13
Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2012, 21:03

Mam pytanko. Chce ogrodzic domek jednorodzinny, czy musze przygotowac teren pod wykonanie plotu. Czekam NA konkretne odpowiedzi. Z gory dziekuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Ogrodzenie na posesję. Liczba postów: 207 Grupa: Ogrodzenia... Użytkownik benq napisał: Z własnego doświadczenia polecam po prostu czarną stal. Jest bezkonkurencyjna. Do tego jeżeli właśnie pytacie o automatykę – BFT jest o...
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 11272 Grupa: Ogrodzenia... Jak juz ma być to trwałe i piękne ogrodzenie na lata to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Pozbruk, który moim zdaniem przygotował zdecydowanie najwięks...
  • brama segmentowa normhstal Liczba postów: 53 Grupa: Ogrodzenia... W kwestii bram segmentowych oraz skrzydłowych, zapraszamy także do nas na www.Ogradzamy.com.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór i rozsądne ceny :)
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 5359 Grupa: Ogrodzenia... Jeśli zależy Ci na nowoczesnym ogrodzeniu, to koniecznie zajrzyj na stronę firmy z Wrocławia: http://www.grodex.pl/. W tym roku zakładałem ogrodzenie i od nich....
  • Ogrodzenie ogrodka? Liczba postów: 114 Grupa: Ogrodzenia... To może w takim razie warto pomyśleć nad ogrodzeniem Karo. My postawiliśmy na ten model w ogrodzie, a od frontu jednak na Rotterdam Pozbruk, czyli elementy Gard...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18591 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >