Płoty ogrodowe

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 lutego 2011, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Może będziecie mogli mi pomóc wybrać odpowiedni:
płoty ogrodowe, drewniane płoty ogrodowe
Na co zwrócić szczególną uwagę, jak o nie dbać, aby wytrwały przez dłuższe lata?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2011, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi podobają się te z łukami, lamelowy pełny z łukiem. Zależałoby mi jednak żeby płot zapewniał trochę prywatności, więc musi trochę przysłaniać i być w miarę gęsty

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2011, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli są to drewniane płoty wystarczy pomalować je bejcą, i potem lakierem, ale to dość nieprofesjonalne. Polecam ALTAXIN środek ochronno-dekoracyjny do drewna. Impregnuje drewno na 5 lat.Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2012, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie dobrym wyborem będą wskazane płoty sztachetowe. Nadaja takiej otwartości naszemu ogrodowi. A przy tym przyjaźnie wyglądają

Ten post był edytowany przez raulq7 dnia: 15 marca 2012, 21:30
Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2012, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanko. Chce ogrodzic domek jednorodzinny, czy musze przygotowac teren pod wykonanie plotu. Czekam NA konkretne odpowiedzi. Z gory dziekuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2012, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będziesz kładł wylewkę pod ogrodzenie (lub stosował podmurówkę prefabrykowaną), to teren dobrze jest wyrównać (w miarę możliwości) przed wykonaniem otworów i rowów. Wtedy łatwiej będzie ułożyć deskowanie i wylewka będzie równa na całej długości. Pomoże też w ustawianiu ogrodzenia, szczególnie panelowego (bo siatkę plecioną i zgrzewaną można trochę ponaciągać, natomiast panele będziesz musiał przycinać lub wiercić dodatkowe otwory w słupach).
Jeśli na trasie ogrodzenia masz jakieś uskoki lub pagórki, to panele lub siatkę będziesz musiał montować schodkowo. Wtedy pamiętaj o zamówieniu dłuższych słupów (o tę różnicę wysokości).
Sprawdź też, jaki jest poziom przemarzania gruntu w Twoim regionie, by wylewkę pod słupy osadzić odpowiednio głęboko.
Możesz też wejść na ogradzamy.pl do działu Zrób to sam. Są tam instrukcje montażu i filmy montażowe wielu ogrodzeń. Może ci pomogą w trakcie montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2013, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście uważam, że dobrym wyborem są ogrodzenia panelowe od Plotbud. Wyglądają naprawdę dobrze, dlatego uważam, że warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2013, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A coś więcej mozesz o nich powiedzieć Drake?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2014, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

To, że to są panelówki, wiec jeżeli chodzi o wygląd, to nie ma co wielkiego się spodziewać. No ale są tanie i względnie wytrzymałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2014, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie zastanawialiście się nad wyborem ogrodzenia betonowego? Jest z nim chyba mniej pracy, no i nie wymaga aż tak czasochłonnej konserwacji. U siebie zrobiłem taki myk i jestem zadowolony. Robiła firma Autobet - tu macie link https://www.producencibetonu.pl/2,autobet,712

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >