Płytki drewnopodobne

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

31 maja 2016, 07:31

Zgadzam sie: good 0 bad

To w takim przypadku najłatwiej będzie znaleźć w gresach wybór jest spory.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2016, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Czesc

Mam pytanie co do wykonczenia podlogi w salonie. Dlugo zastanawialam sie nad panelami, ale z opowiesci znajomych o tym jak szybko sie wycieraja dalam sobie spokoj. Jakie aktualnie sa trendy jesli chodzi o salon, plytki drewnopodobne sa w modzie? Przegladalam kilka sklepow m.in. sklep.paradyz.com/produkty/plytki--salon i widze sporo jest plytek w jasnych kolorach. Jak myslicie, sprawdzi sie taki design do scian pomalowanych w roznych kolorach? :)

Dzieki za porady.

Ten post był edytowany przez agnieszka87 dnia: 3 czerwca 2016, 11:46
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2016, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak,płytki drewnopodobne jak najbardziej są w modzie,natomiast mimo wszystko moim zdaniem będzie to tylko półśrodek do wykończenia. jeżeli szukasz czegoś naprawdę trwałego i oryginalnego,to postaw na kamień naturalny,szczegóły znajdziesz na www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2016, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Są i patrząc na zainteresowanie to nadal będą, choć zawsze będą ich zwolennicy i przeciwnicy. Mnie to rozwiązanie się podobne, sama zresztą rozważam takie rozwiązanie. Zresztą ładnych płytek drewnopodobnych jest sporo, a jak szukasz ciemniejszych to zobacz sobie Drevo w wersji ciemnej.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2016, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

To racja,wybór danych płytek,ich formatu,koloru czy motywu- zależy tylko i wyłącznie od nas,więc moim zdaniem warto poszukać bo tego typu płytki sprawdzą się zarówno w salonie jak i np: łazience przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego.

www.Belle-Amelie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2016, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem do własnej łazienki płytki betonowe w 50% i w połowie drewnopochodne. Mam też trochę mozaiki. Zatem trzy rodzaje płytek połączyłem w ciekawą aranżację. Duża zasługa w tym sklepu iglazura24.pl. Niezależnie od tego, ile płytek łazienkowych u nich kupisz zagwarantują projekt łazienki gratis. Dużo przecen posiadają na armaturę łazienkową, bo często śledzę ofertę. Mam do nich blisko, bo mieszkam w Trójmieście, stąd znam ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2016, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem płytki drewnopodobne to bardzo dobry pomysł na wykończenie podłogi w łazience. Raz, że to bardzo praktyczne, komfortowe, a dwa pięknie się prezentuje przy czym cenowo nie odbiega znacznie od standardowych płytek.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2016, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Możecie zajrzeć na stronę http://www.domlazienkaplytki.pl/ i porównać asortyment z innymi ofertami. Warto prześledzić wiele ofert i wybrać dla siebie najodpowiedniejszą bo nie warto przepłacać.

Ten post był edytowany przez adiadi dnia: 30 września 2016, 21:33
Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o płytki drewnopodobne do wykończenia podłogi we wnętrzu, to moim zdaniem jedna z lepszych propozycji w stosunku jakość- cena- wygląd. Możemy dobrać ciekawy wzór i kolorystykę, przy czym będzie to wyglądać jak prawdziwe drewno, znajomy ma coś takiego w kuchni i bardzo dobrze się sprawdza.

www.BestKomin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2017, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że jeżeli ktoś jest nakręcony na kwestię produktów drewnopodobnych to takie płytki będą odpowiednim rozwiązaniem :) Możecie sobie zerknąć na stronę http://www.paste-group.pl/ i sprawdzić dostępne modele. Myślę, że uda Wam się coś wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >