Pokrycie dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  26 27 28 29 30  ▸  ▸▸

6 lipca 2015, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

pokrycie dachowe trzeba dopasować do typu budynku i jego przeznaczenia, w [url]http://www.luskar.pl/ Kraków mają różne dachówki itp. można łatwo coś dobrać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2015, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

pokrycie dachowe trzeba dopasować do typu budynku i jego przeznaczenia, w http://www.luskar.pl/ Kraków mają różne dachówki itp. można łatwo coś dobrać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2015, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno jest duży wybór, ale niestety dystrybutorzy często mają tylko część oferty danej firmy, więc najpierw lepiej poszukać w internecie, a później szukać po składach.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2015, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda. Najlepiej jest na początku zajrzeć na stronę producenta dachówki, aby obejrzeć pełen zakres oferty i wtedy jeżeli juz mamy określony wybór. Zajrzeć do dystrybutorów, którzy są na liście firmy jak np. Braas i tam się juz dowiadywać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2015, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mam ceramikę :) Nie zamieniłbym na żadną inną. Portugalka, vel. staroklasztorna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2015, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A w jakiej kolorystyce i naturalną, czy może pokrytą glazurą bądź angobą.Bo teraz właśnie większośc dachówek nawet w podobnym kształcie są na promocji Modny Kolor w Braas :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2015, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszyscy poszli w te ceramiczne drogie dachy, a prawda jest taka, że jak przychodzi potem co do czego to jest płacz, bo nagle okazuje się, że 50 lat gwarancji nie obejmuje tego czy tamtego. Proste pokrycia dachowe mają tą przewagę, że jak trzeba je naprawić to tak jak u teściów kupuje się papę i robi to bardzo szybko. Grupa Selena S.A pod marką Matizol produkuje bardzo dobre papy jakby ktoś miał problem ze znalezieniem to odsyłam - http://matizol.pl/papy-matizol/.

Resasumując wydaje mi się, że pewien szpan w naszym kraju zwyciężył zdrowy rozsądek.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2015, 23:43

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie o to chodzi, do składu trzeba jechać z pomysłem i rozeznaniem, bo przynajmniej podejmimy świadomą decyzję.
gawron a twoja ceramika jest glazurowana lub angobowana?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2015, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy robieniu dachu bardzo wazny jest komin i opieka kominiarzy, szczególnie przed okresem grzewczym. Ja mogę polecić tę firmę http://www.kominiarze-warszawa.pl/ to naprawdę świetni kominiarze, znają się na rzeczy, są solidni i terminowi.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2015, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

No ale juz nie przesadzajmy, że papa jest dobrym pokryciem bo jak wytrzyma te 15-20 lat to będzie wspaniały wynik. A dachówka w Braas ma gwarancje na 30 lat, która bardzo dużo obejmuje, więc tu na pewno z nią nie będzie problemów, a dodatkowo Modny kolor 2015 w Braas daje 15% obniżki na dachówki czarne betonowe oraz ceramicznej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  26 27 28 29 30  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >