Polecamy restauracje?

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

21 czerwca 2017, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli będziecie w Warszawie to zajrzyjcie do CK Oberża na Chmielnej http://www.ckoberza.pl/ . Serwują tam najlepszą golonkę, żeberka i kaczkę w całej stolicy. Można sobie dobrze pojeść :) Poza tym jest bardzo fajna obsługa i klimat. Miło tam się przebywa i chętnie wraca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2017, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie zdecydowanie najlepsza jest restauracja Gąska w Krakowie na Podgórzu. Wszystko mi tam smakuje, od sałatek po dania obiadowe. Przepyszne jedzenie i piekny wystrój.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2017, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakbyście byli nawet przejazdem we Wrocławiu to polecam odwiedzić restaurację Ok Wine Bar przy rynku. Jest tu niezwykle romantycznie i mają niespotykane nigdzie wina. Byłam tu z mężem ,z którym pewnie jeszcze się tutaj wybierzemy . W mojej ocenie lokal, jedzenie i obsługa 10/10 Tutaj znajdziecie ich aktualne menu http://www.okwinebar.com/ które według mnie jest wyśmienite.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A znacie Mananę w Chorzowie? To restauracja z przepysznym jedzeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2017, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A może jest w Lublinie jakaś restauracja , w której będzie można zjeść obiad biznesowy? Dokładniej chodzi mi o 5-7 osób, chcielibyśmy w przyjaznym klimacie i w spokojnej sali zjeść smaczny posiłek i przy tym też spokojnie porozmawiać. Znacie może takie miejsca i możecie polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2017, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o restaurację, gdzie zjecie tradycyjne polskie dania oraz potrawy grillowane, polecam http://zajazdkruszwica.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2017, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla prawdziwych dzików polecam Road American Restaurant, mają świetne mięso, jak dla mnie najlepsze burgery wołowe na tym kontynencie ;P serio mięso jest genialne z pewnością każdy facet lubiący dobrze zjeść doceni tą restauracje.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2017, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tydzień temu byłem w restauracji www.czarnaowca.com.pl. Serwują pyszne jedzenie. Absolutnie nie miałem się do czego przyczepić. Wygląda restauracji oraz obsługa także na duży plus.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2018, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę śmiało polecić natomiast Bar Mleczny Kijowska nieopodal dworca wschodniego. BArdzo miły lokal z domową kuchnią. Często tam wpadam zarówno na obiad jak i żeby przegryźć sobie coś na słodko, czyli np. naleśniki. Ceny typowo barowe, bardzo atrakcyjne znaczy się :) no i smacznie dają jeść. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2020, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na przykład bardzo często chodze na Krakowskie Przedmieście do Pankejk. miejscówka fajna, z dobrym menu, każdy coś dla siebie znajdzie. Ja bardozo lubie ich pankejki na słodko, zupy i kawę oczywiście

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >