Posadzka z żywicy epoksydowej

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15

12 lipca 2019, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Renowacją posadzki żywicznej w naszym zakładzie produkcyjnym kompleksowo zajęła się firma tqsflooring.com która specjalizuje się w tym zakresie i wzorowo wywiązali się z realizacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2020, 09:53

Ja uważam, że warto w nią zainwestować. Kilka miesięcy temu korzystałem z usług firmy www.complex-posadzki.pl . Wykonali dla mnie posadzkę epoksydową w zakładzie pracy. Doskonale zabezpiecza podłogę przed pyleniem, brudzeniem i wilgocią. Jestem bardzo z niej zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2021, 06:44

Na temat posadzek to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na takie materiały, jak żywica na balkon. Moim zdaniem to porządne rozwiązanie, no i całkiem tanie, a wygląda naprawdę nieźle. Do tego naprawdę wygodny w użytku codziennym.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2021, 11:27

W garażach sprawdza się świetnie, muszę przyznać że też planujemy w nowym budynku również wykorzystać żywicę epoksydowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Wylewka w domku i mróz... Liczba postów: 5655 Grupa: Robimy stro... A czy rodzaj wylewki nie jest też ważną kwestią? Bo np. wylewka anhydrytowa łódzkie może mogłaby się lepiej sprawdzić.
  • Podłoga drewniana Liczba postów: 1 Grupa: Robimy stro... Cześć, jeśli marzą Ci się podłogi drewniane producent to koniecznie musisz odwiedzić tę stronę: https://sapo-podlogi.pl. Mają też w swojej ofercie parapety drew...
  • Posadzka do warsztatu Liczba postów: 24 Grupa: Robimy stro... Może wam się też przydać namiar na firmę od renowacji posadzek różnego typu, w tym betonowych. Odsyłam was do firmy KRYSTALIZACJA z Sosnowca. Tu namiar na nich:...
  • Posadzki - jak długo trwa wykonanie wylewki? Liczba postów: 25 Grupa: Robimy stro... Zależy do powierzchni, myślę że z 1-2 dni pracy. A jaką powierzchnię dokładnie musicie wykonać?
  • Cena stropu Liczba postów: 45 Grupa: Robimy stro... Również jestem zwolennikiem stropów gęstożebrowych. Dobrym rozwiązaniem jest strop VECTOR, który wyeliminował wszystkie wady Terivy, a do tego wyróżnia się bar...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16537 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 331

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >