Potrzebny adwokat

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 marca 2016, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo pilnie potrzebuję naprawdę dobrego adwokata z okolic Krakowa bo podczas budowy zostały popełnione zamierzone błędy, które teraz wychodzą. Pozywamy zbiorowo kierownika. Czy znacie tą kancelaria adwokacka kraków ? Planujemy z nimi zacząć współpracę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2016, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jestem z tej części kraju, ale wiem, że można zdalnie załatwiać takie sprawy, lub też adwokat może przyjechać do nas. Mówię o tym dlatego, że znam doskonałego prawnika który może Ci pomóc, ale niestety nie jest z Krakowa. Tak czy inaczej, polecam panią Magdę: http://adwokat-wroclaw.eu/

Ten post był edytowany przez januszko dnia: 29 marca 2016, 13:10
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2016, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz co może Ci zaproponować Paulina Wolna Widziałam, że ma spore doświadczenie i podejmuje się naprawdę różnych spraw. Warto się skontaktować.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

adwokatów jest dzisiaj jak mrówków,na pewno kogoś znajdziecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2016, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu jest porządna Kancelaria która zna się na rzeczy http://forumkk.pl/viewtopic.php?p=36835#36835 Dobrze skorzystać z fachowej pomocy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2016, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze po porady udaje się do pani adwokat Kosińskiej-Peteckiej. Bardzo dobry prawnik. Rzetelna i w pełni profesjonalna kancelaria ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2016, 23:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę z pełną odpowiedzialnością polecić http://www.adwokat-laskowska.pl/ bardzo dobry specjalista

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2016, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Z Warszawy mogę Wam polecić te kancelarię- www.kancelaria-notarialna.net.
Są bardzo skuteczni i wiarygodni, na dodatek posiadają rewelacyjne opinie. Sprawdźcie sobie ich w necie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2016, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z Was może polecić ludzi z Mazowsza? Chodzi tutaj o to żeby był sprawdzony adwokat z Warszawy który będzie w stanie pomóc, ale też ceny będzie miał w porządku. Ofert jest dużo, ale jak przychodzi do wyceny to jest bardzo drogo.

Ten post był edytowany przez adiadi dnia: 4 czerwca 2016, 14:14
Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2016, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Japarę razy korzystałem z pomocy kancelarii www.polzlaw.pl. Bardzo rzetelni i mają dobre podejscie do klienta. Poza tym angażują się w każdą sprawę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >