Projekt domu murowanego, wolnostojącego

« Powrót do grupy: Projekty domów

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 lipca 2013, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Time to face the music armed with this great infroamtion.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2013, 23:55

Purely to follow up on the uptade of this topic on your site and would wish to let you know simply how much I treasured the time you took to create this beneficial post. Within the post, you spoke on how to really handle this challenge with all comfort. It would be my own pleasure to get some more tips from your site and come as much as offer other folks what I learned from you. Thanks for your usual wonderful effort.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2013, 23:39

Ja osobiście proponuje skorzystać z oferty agencji, kupić od razu gotowy dom czy mieszkanie

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2013, 14:14

Też jestem tego zdania. Aktualnie można znaleźć gotowe i tanie projekty domów. Konsultując się z dobrym serwisem, bardzo łatwo znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2013, 11:18

Ja jak zaczynałam budowę domu jednorodzinnego. To swój projekt znalazłam na : http://www.dobre-domy.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2014, 22:51

Warto też zerknąć do serwisu MG Projekt. Oferują oni naprawdę interesujące projekty, we wszystkich kategoriach - domy parterowe, piętrowe, podpiwniczone, energooszczędne, domy drewniane, domy z bali i wiele, wiele innych. Sporo tego na ich stronce, także jest w czym wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2014, 23:45

projekty-domow.pl Ogromny wybór projektów, plus za uwzględnienie cen.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2014, 00:05

Pracownia MGProjekt też zajmuje się przygotowywaniem projektów domów. Tutaj http://www.mgprojekt.com.pl można zobaczyć ich dzieła. Generalnie każdy u nich znajdzie coś dla siebie, bo wybór jest naprawdę ogromny. Ja sam budowałem dom na bazie ich projektu i wszystko poszło ok. Moja rada jest taka, że oprócz wyglądu zewnętrznego trzeba również patrzeć na funkcjonalność obiektu.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2014, 23:00

A co sądzicie Panowie o moim wybranym projekcie - Marysia z biura projektowego HB Studio? Wydaje mi się, że jest bardzo funkcjonalny i ekonomiczny, zarówno w budowie, jak i później, w użytkowaniu. Przydałoby się potwierdzenie osób doświadczonych. Wiem, że nie powala na kolana nowoczesną bryłą, natomiast dla mnie ważne jest, że gdy na niego parzę, to czuję moc sieleskiego życia na wsi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2014, 22:21

Witam !!! jeśli macie ciekawe projekty domów to możecie je zgłosić do konkursu organizowanego przez MG projekt (konkurs na zdjęcia z realizacji budowy)- są ciekawe nagrody do wygrania. Brałem udział w poprzedniej edycji i wygrałem !!! Gorąco polecam :D pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18611 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >