Projekt domu (własny)

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

21 października 2010, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, planuje postawienie własnego domu ale od ponad roku mam dylemat! Nie mogę wybrać projektu domu z katalogu, tak więc moje pytanie brzmi, ile mniej więcej kosztuje zrobienie projektu indywidualnego. Chciałbym mieć coś własnego i innego nić wszyscy.
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 października 2010, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że to zależy od tego w jakiej miejscowości mieszkasz, od metrażu jaki chcesz i wiele innych współczynników oddziałowywujących na cenę
Mogę Ci podać stronkę na której może znajdziesz jakiś gotowy projekt domku
" alt="" />http://projektydomow.domiporta.pl/?gclid=CKqD p-KN5qQCFciIDgodfjgc0w

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2010, 00:21

Zgadzam sie: good 0 bad

też jestem na etepie wybierania projektu. Dzięki za przydatny link:)
Powiedzcie mi czy ja w gotowym projekcie mogę dokonywać zmian. Chodzi mi o takie zmiany jak zlikwidowanie ścian działowych np.
I jeżeli można to czy się dopłaca za takie zmiany, czy tylko wtedy normalnie się płaci za projekt tyle co miał kosztować przed zmianami?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2010, 00:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za tak wiele odpowiedzi:P A poważnie: to forum żyje???

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2010, 00:44

Zgadzam sie: good 0 bad

a i bym zapomiał. Odpowiedź na zadane przez siebie wcześniejsze pytania już poznałem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2010, 01:46

Zgadzam sie: good 0 bad

biuro projektowe poznań

Ten post był edytowany przez Roman Lis dnia: 8 grudnia 2013, 00:55
Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2011, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

klakier spróbój pomocy tu: architekt wnętrz Warszawa,na pewno w ofercie firmy jest projekt domu jednorodzinnego

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2011, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz z planami to jest tak, że najlepiej kupić gotowy projekt i można go pozmieniać pod siebie (oczywiście nie wszystko) np, ścianki, okna, drzwi i wychodzi to taniej niż robić projekt indywidualnie od nowa. Tu jest stronka z gotowymi projektami
http://www.twojprojekt.pl/?a=004324

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2012, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

tez jestem za gotowymi projektami, tu przynajmniej cena nie poraża i zmiany możesz wprowadzić za darmo a przy indywidualnym projektant tak Ci za zmiany moze policzyć że przewyższy to cenę projektu , warto o tym pomyśleć
a projektu poszukaj sobie tu http://duomo.pl/ Jest w czym wybrać

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2012, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej,

Sama zastanawiałam się czy wybrać projekt indywidualny czy gotowy.
Dużo czasu spędziłam szukając opinii na formach jakie są plusy i minusy takiego projektu.
Zdecydowałam się w końcu na projekt gotowy.
Teraz stoję przed większym dylematem taniego domku. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Tyle jest tych projektów.
Od miesiąca szukam idealnego projektu tutaj http://gotowe-projekty-domow.pl/domy_ladne_i_tanie_w_budowie .html

Mama nadzieję że Wam też coś wpadnie w oko.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyborze idealnego domu

Ten post był edytowany przez AninimowaBudowniczka dnia: 20 września 2012, 15:12
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Tkaniny dobre na wszystko Liczba postów: 18 Grupa: Zanim wybud... Czy możecie polecić sklep z takim asortymentem jak guziki sklep online? Ważna jest dla mnie bogata oferta guzików. Chodzi mi o różne wielkości i różne barwy. Ni...
  • badania geotechniczne Liczba postów: 23 Grupa: Zanim wybud... Odwierty do projektu robi się w miejscach gdzie będzie stał dom, garaż i droga dojazdowa, chyba że zastanawiasz się jaki rodzaj fundamentów zanim przejdziesz do...
  • reklama na granicy Liczba postów: 34 Grupa: Zanim wybud... W kontekście rosnącej świadomości ekologicznej, butelka Dafi z logo firmy stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, które podkreśla proekologiczną postawę marki...
  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....
  • garaż blaszak Liczba postów: 39 Grupa: Zanim wybud... Jeśli interesują Cię garaże z blachy to na pewno warto zapoznać sie również z ofertą producenta Garaże Marmet. Specjalizują się również w produkcji wysokiej jak...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >