Projektowanie i aranżacja wnętrz

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 lutego 2013, 10:43

Zgadzam sie: good 1 bad

Witam, mam pytanie czy ktoś z was moze zna firmę RT STUDIO ?
Jak oni sie sprawdzaja ?
Kumpel oczywiście poprosił mnie żebym coś sie dowiedział bo on wie ze posiadam tutaj takie forum, mozecie nam pomóc
?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2013, 11:16

Zgadzam sie: good 5 bad

Powiem tylko, że warto. Pani Paulina oraz Pan Mateusz są sympatycznymi osobami. Wystarczy udać się na konsultację, ona nic nie kosztuje. Coś mi mówi, że przekona wtedy Twojego kolegę samo podejście do klienta i ich pomysł. Naprawdę polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2013, 12:33

Zgadzam sie: good 5 bad

Ja bardzo cenię sobie współpracę z tym sympatycznym duetem. Wykonali kilka projektów w różnym odstępie czasu, które miałem możliwość, wraz z żoną, wdrożyć. Wykonują kawał solidnej pracy, mają bardzo ciekawe, oryginalne pomysły, a projekty są niezwykle staranne.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2013, 08:16

Zgadzam sie: good 3 bad

Godni polecenia. Tworzą projekty naprawdę dobrej jakości. 5 z plusem dla nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2013, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o projektowanie i aranżację wnętrz to mogę polecić firmę anna interiorshttp://www.annainteriors.pl/projektowaniewnet rz.html. Mają bardzo ciekawe pomysły.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2013, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ofno45 napisał: Jeśli chodzi o projektowanie i aranżację wnętrz to mogę
polecić firmę anna interiorshttp://www.annainteriors.pl/projektowaniewnet
rz.html
. Mają bardzo ciekawe pomysły.


Potwierdzam - fachowcy. Zrobili mi aranż mieszkania, który spełnił wszystkie moje oczekiwania.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2013, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam tę firmę. Robią fajne aranżacje wnętrz. Znajomej zrobili super aranżacje nowo otwartej restauracji, jest tutaj link do galerii: http://www.perfectus.warszawa.pl/kompleksowe-aranzacje-wnetr z.html

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2013, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o RT Studio, to jest wrocławska firma? Jaki zasięg działania?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2013, 11:46

Zgadzam sie: good 1 bad

Tak tak to jest studio projektowe z Wrocławia. Jeśli chodzi o zasięg to powinieneś sam się dowiedzieć, najlepiej skontaktować się za pomocą stronki internetowej. Choć tak patrzę na datę wpisu to nie wiem czy to jeszcze aktualne.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2013, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mogę znaleźć strony chciałbym się spytać na jakiej ulicy mogę znaleźć biuro RT. Szukam dobrych projektantów bo chcę doprowadzić wnętrze domu do ładu i zależy mi na tym aby wyglądało luksusowo i nowocześnie, a zarazem żeby było w nim wygodnie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >