Przeprowadzka

« Powrót do grupy: Opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 listopada 2010, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

W przyszłym miesiącu czeka mnie przeprowadzka zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy przeprowadzkowej. Jestem trochę nieufna wobec różnych takich "specjalistów" dlatego wolę kogoś sprawdzonego. Jakie dobre i tanie firmy transportowe działają w Warszawie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2010, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie najlepszą firmą transportową działającą w Warszawie jest Ablo Trans. Mają niskie ceny, są naprawdę profesjonalni, a do tego dają za darmo kartony, także odpada bieganie bo marketach i proszenie o puste pudełka ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2010, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

No to ja jestem drugim zwolennikiem tej firmy przeprowadzkowej :) Są naprawdę solidni i konkretni w tym co robią i faktycznie kartony dają oni co pozwala na poświęcenie się w pełni w pakowaniu a nie bieganiu za kartonami

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2010, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Firmy przeprowadzkowe odwalają za nas niezła robotę i tak naprawdę wcale ich usługi dużo nie kosztują. Ostatnio patrze na stronę Japa&Co i doznaje oświecenia: nie trzeba biegać do spożywczaka po pudła, bo firma gwarantuje coś takiego. Nawet mogą mi pomóc majciochy pakować:)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2011, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno najlepsze opinie są o Japa&Co. Pracują tam naprawdę bardzo dobrzy specjaliści (to, że również przystojni to inna sprawa kaloszy ;) Ogólnie pomagają kompleksowo w przeprowadzkach, także nawet wszystko zapakują, jeżeli będziesz chciała. Przynajmniej przeprowadzka nie będzie taka męcząca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2012, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam wolę kupić własne kartony przeprowadzkowe (polecam firmę NEOPAK) i auto wynająć - wychodzi taniej niż te całe firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2013, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

wiesz nie każdy ma przecież auto, czas i siłę, żeby samemu się przeprowadzać, pakować i ładować, a potem wyładowywać samemu z auta, szczególnie jeśli nie mamy żądnych mężczyzn do pomocy :P ja jak mieszkałam we Wrocławiu musiałam zawsze sama sobie z tym radzić, dlatego lepszy rozwiązaniem było wynajęcie takiej firmy transportowej i dzięki temu mój wkład ograniczył się jedynie do zapakowanie drobiazgów w pudła, ale nie musiałam przynajmniej tego później dźwigać

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2013, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaję mi się, że przy tego rodzaju akcjach, firma do przeprowadzki jest warunkiem obowiązkowym, już sobie wyobrażam jak cała rodzina się pakuje, kłóci i na końcu źle zabezpiecza rzeczy, oczywiście cała akcja trwa parę dni, a profesjonaliści mają wprawę, więc wpadną, zapakują, zawiozą i rozpakują i po sprawie

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2014, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chodzi o firmy przeprowadzkowe to mi kumpel z pracy dał kontakt do http://www.emkatrans.pl/ jak przenosilismyt sie z żoną do nowego mieszkania i musze przyznac ze byłem pozytywnie zdziwiony jak panom to wszystko sprawnie poszło :) Obrotni, sprawni - szybko popakowali, przewiezli, pomogli rozładować. Bez nich byśmy nie dali rady, bo żona w ciązy, a ja musiałem czuwać nad naszym rozwydrzonym 3-latkiem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2014, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Niepotrzebnie się denerwujesz. Ja przeprowadzałam się w Sopocie i korzystałam z usług firmy. Byłam bardzo zadowolona. Panowie bezpiecznie przewieźli mi wszystkie moje meble, część ciuchów. :) Później wnieśli mi je do domu. Znacznie ułatwiło mi to cały bałagan związany ze zmianą mieszkania. Śmiało mogę polecić Ci takie rozwiązanie.

Ten post był edytowany przez kulkap dnia: 5 lipca 2014, 17:39
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Profesjonalne Ozonowanie Liczba postów: 45 Grupa: Opinie Jeśli szukasz bezpiecznego i skutecznego sposobu na odkażenie swojej przestrzeni, ozonowanie jest zdecydowanie warte rozważenia. Nie tylko eliminuje konieczność...
  • Detektyw Liczba postów: 17 Grupa: Opinie Dlatego jak mowa o dobrych detektywach to polecam detective agency poland są profesjonalistami z dużym doświadczeniem i polecam się zapoznać z ich ofertą. Na st...
  • Mieszkanie w Warszawie Liczba postów: 16 Grupa: Opinie Zainteresowany konkretną ofertą mieszkań na Osiedlu Aleksandria? W zakładce "Oferta" znajdziesz dostępne mieszkania wraz z ich metrażem i ceną. Zajrzyj na https...
  • Rozwój turystyki Liczba postów: 43 Grupa: Opinie Zastanawiam się nad odwiedzeniem Katowic :) Co sądzicie o tym hostelu - https://www.goodtimes.house/? Katowice oferują wiele cennych pod względem przyrodniczym....
  • Jakie miejscowości turystyczne polecacie? Liczba postów: 48 Grupa: Opinie Czołem! Wszystkim tym, jacy chcieliby być na bieżąco z aktualną pogodą rekomenduję witrynę https://radary24.pl/, na jakiej dowiecie się między innymi gdzie jest...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >