Pufy z oparciem

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

8 września 2011, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pytanie czy dobrym rozwiązaniem jest zakup dodatkowych siedzisk w formie puf z oparciem? Czy to jeszcze modne rozwiązanie? a może coś innego się sprawdzi? Jeśli tak to co?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2011, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co ja do tej pory mam pufy z oparciem, o ile dobrze pamiętam kupowałam je gdzieś około rok temu, ale dla mnie sprawdzają się znakomicie, jak dla mnie nie ma lepszego pomysłu na dodatkowe siedzisko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2011, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj kto tego nie miał... hehe mówię w czasie przeszłym gdyż, większość osób zmienia wyposażenie mieszkania i ich się wyzbywa. Mi się np. urwało to oparcie być może za dużo ważę stąd taka sytuacja :D

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2013, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej zastanawiałabym się nad tym czy nie było kiepsko zrobione niż nad nadwagą:)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2013, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym postawiła na pufy bez oparć, są po prostu ładniejsze i teraz takie częściej się wybiera na elementy wyposażenia.





www.rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 stycznia 2014, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sam mam pufy bez oparć, bo zwyczajnie lepiej mi je gdzies upchnąc jak goście wychodzą, a rzeczywiście przydają się jak w domu jest więcej osób, a nie zajmują tak dużo miejsca jak krzesła, swoje mam dobrane do wypoczynku z bydgoskich mebli: http://www.bydgoskiemeble.pl/produkt/pufa/kategoria/pufy

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2014, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Pufy to bardzo dobry pomysł, na co dzień posłużą za wygodny podnóżek, a podczas przyjęć jako dodatkowe siedzisko. Niekoniecznie muszą mieć oparcie. Te bez niego są bardziej uniwersalne i można je szybko wsunąć pod ławę czy stół, aby nie przeszkadzały.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2014, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie tak samo uważam, miejsc do siedzenia mamy tyle samo, ale potem przechowywanie tego bez oparć jest prostsze :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2014, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

suer wygladaja w duzych salonach, ale i w malych sie sprawdza bo mozna zawsze matwo wsunac pod stol albo ustawic w rogu , czy szeregu przy scianie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2014, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie bardziej przekonują pufy z oparciami, sam nie wiem dlaczego. Może dlatego, że są po prostu o wiele wygodniejsze? Trzeba dbać o kręgosłup, a bez odpowiedniego oparcia jest to dość trudne. Jeśli zaś chodzi o kolorystykę, to chyba wybrałbym pufy utrzymane w żywych kolorach, na przykład zielonym czy żółtym.


__________________
tekeda sushi bar

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >