Remontujemy dach...

« Powrót do grupy: Robimy dach

29 sierpnia 2020, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie. Niedługo planujemy wyremontować całkowicie dach domu po naszych dziadkach. Nie skończy się to tylko na zmianie dachówki, będzie potrzebna konstrukcja. Do kogo się zwrócić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2020, 23:13

Powiem, tak. Z własnego doświadczenia - nie wiem... Ale sąsiadka się buduje i z tego co mówiła korzysta z usług firmy MG Dachy https://mgdachy.pl. Póki co jest zadowolona, wszystko przebiega według wyznaczonego planu.

Ten post był edytowany przez morella1 dnia: 1 września 2020, 15:22
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2020, 23:10

Super. Widzę, że jest to naprawdę dobra firma, która zna się na rzeczy. Dlatego zgłoszę się do firmy MG Dachy.

Ten post był edytowany przez jjusti18 dnia: 1 września 2020, 15:19
Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2020, 06:37

Osobiście postawiłem na ceramikę ze względu na jej wyróżniającą się trwałość, piękny wygląd, dobre warunki gwarancyjne (w Braas) oraz pokrycie angobą która powstrzymuje jej porastanie i zabrudzenia jednocześnie wyróżniając się niską nasiąkliwością.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2020, 08:55

Jeżeli chcemy dobrze wyremontować dach, to należy skorzystać z dobrej ekipy budowlanej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2020, 12:37

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na porządną dachówkę, bądź lżejszą blachodachówkę panelową. W mojej opinii zdecydowanie warto, żebyście zajrzeli do oferty producenta Braas a na pewno bez problemów dobierzecie to co potrzebne również jeżeli chodzi o materiały uszczelniające, izolacje i materiały hydroizolacyjne - Papy w Technologii Szybki Profil® SBS

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2020, 00:55

Jeśli chodzi o usługi dekarskie i zaopatrzenie się w pokrycie dachowe, okna, czy systemy termoizolacji dachów to ja mogę wam doradzić firmę Dachlux https://www.dachlux.pl Mają nie tylko wspaniały wybór dobrej jakości produktów, ale też współpracują z dobrymi ekipami dekarskimi, także warto sobie namiary na nich zapisać. Firma działa w Warszawie i okolicach.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2020, 13:02

My zamawialiśmy swoje okna w firmie https://www.okna-swiebodzin.com.pl/kontakt ze Świebodzina. Firma oferuję również sprzedaż rolet i moskitier oraz bramy garażowe w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jaka folia na poddasze nieużytkowe? Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Dla powszechnie stosowanych folii dachowych wskaźnik przepuszczalności wynosi 1000-3000 g/m² na dobę; folie takie uważane są za wysokoparoprzepuszczalne. Spotyk...
  • dach Liczba postów: 234 Grupa: Robimy dach My zdecydowaliśmy się w przypadku dachu postawić na Braas zarówno jeśli chodzi o pokrycie dachowe, izolacje, materiały uszczelniające, jak i skuteczne systemy h...
  • odśnieżanie dachów Łódź Liczba postów: 16 Grupa: Robimy dach Polecam skorzystać z usług firmy Altura z Gorzowa. http://www.prace-wysokosciowe-gorzow.pl/ odsniezanie.html Zajmuje się ona wieloma rodzajami prac wysokościowyc...
  • Co na dach? Liczba postów: 174 Grupa: Robimy dach W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Braas, ponieważ wprowadził do swojej oferty blachodachówki panelowe Decr...
  • Który dach lepszy ? Liczba postów: 152 Grupa: Robimy dach W mojej ocenie natomiast, jeżeli jesteście na etapie wyboru pokrycia dachowego to nie powinniście ominąć oferty Braas, gdzie znajdziesz nie tylko szeroki wybór....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16098 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >