Rolety - gładkie czy wzór? Do salonu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

3 listopada 2015, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety - gładkie czy wzór? Do salonu
Jakie wg was są lepsze, bardziejpraktyczne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2015, 07:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że mogą być i takie i takie, chociaż sama wybrałabym pewnie z jakimś fajnym wzorkiem - nawet z takich samodzielnie wymyślonych, czy z wybranej grafiki jak z http://www.lotari.pl/ itp - z prostego powodu: w salonie cały dzień rolety masz zwykle uniesione, więc wzoru nie widać, a na wieczór jak je zasuwasz, to w środku przez taki wzorek można uzyskać fajny element dekoracyjny:)
Takie nowe wnętrze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2015, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że to zależy od tego w jakim stylu jest urządzony pokój. Jeśli tapeta jest w wyraźne wzory, no to wtedy proponowałbym gładkie rolety, ale jeśli pokój jest jednolity, to wtedy dodatki mogą być wzorzyste, oby w podobnym deseniu, a nie np. rolety w paski, a poduszki w kwiaty ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2015, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wzorzyste rolety są drosze. Żona nadal jest zla na mnie, że wybraliśmy najprosze rolety zamiast białych ze wzorkiem, ktore by jakoś uładniały salon. Natomiast mamy firanki w oknach i jakoś to nie przeszkadza.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2015, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziewczyny tak się zastanawiam, może pomyślicie o roletach plisowanych?? Mi się one strasznie spodobały, są droższe niż zwykłe rolety na rolce, ale dużo fajniesze. Wyglądają trochę jak żaluzje, ale nie zbiera się kurz na poszczególnych paskach żaluzji i materiał można zdjąć i uprać. Właśnie poszukuję rolet do swojego salonu i kuchni ale kompletnie nie wiem na jakie się zdecydować. Bradzo chciałabym mieć roletę we wzory ale nie wiem czy będzie paowała do wnętrza mojego mieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2015, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy od wystroju pokoju, wzorzyste nadają się do prostych pomieszczeń, gdzie nie ma zbyt wielu kolorów. Natomiast rozważ też rolety zewnętrzne z http://naszeokna.com/ , trochę więcej jest zachodu z ich montażem, ale to się opłaca :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2015, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że gładkie. Dla mnie nie ma innej opcji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2015, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

To moim zdaniem tylko kwestia gustu, akurat mi osobiście bardziej podobają się gładkie rolety które są zarazem uniwersalne i pasują do każdego stylu naszego salonu,spełniają swoje zadanie.


www.OprawySchodowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2015, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie to zależy od wystroju salonu. Jeśli masz w salonie dużo dodatków albo wzorzyste meble np. kanapę/sofę to lepsze będą gładkie rolety. Jeśli natomiast salon jest urządzony raczej w stonowanych kolorach i z małą ilością dodatków to możesz zaszaleć z wzorem na roletach. Jeszcze innym, ciekawym rozwiązaniem są na przykład plisy takie jak tutaj https://debastor.com/plisy. Możesz je zamówić w dowolnym kształcie dopasowanym do okna, są też dostępne w wielu kolorach.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2015, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie bardziej praktyczne są gładkie, jednak każdy zakłada to co lubi i mu się podoba

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >