Rolety wpasowujące się w kolorystykę mieszkania

« Powrót do artykułu: Rolety wpasowujące się w kolorystykę... | « Powrót do grupy: Wnętrza

7 listopada 2011, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zielone pomieszczenie ok, takie swierze ta sliwka taka ponura

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2011, 14:54

Tez mam takie zdanie troche przytacza mnie ten kolor.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2011, 15:28

Ja toże za zielonym :D :D

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2011, 14:50

Oczywiście, że zielony zawsze będzie przyciągał bardziej wzrok, bo jest barwą z kategorii "ciepłe" fiolet jest już " mieszany" jeżeli dobierzemy odpowiednie dodatki, a kolory mebli będą współgrały ze ścianami to też może być ciepły fajny efekt. Aranżacja na zdjęciu jest tylko przykład, zdjęcie zapewne katalogowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Idealnie dopasowany materac Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza materac to jedno, wiadomo, warto go mieć, ale ja jeszcze dodatkowo zainwestowałam w ochraniacz na materac, bardzo fajna i konrketna sprawa :) Zwłaszcza dla mały...
  • Prezenty idealne dla każdego Liczba postów: 50 Grupa: Wnętrza Pewnie że porcelana to dobry prezent czy na ślub, czy na rocznicę, na parapetówkę czy tez inne okazje. Już kilkakrotnie kupowałem dla kogoś coś z porcelany i za...
  • Najlepsza podłoga do biura Liczba postów: 43 Grupa: Wnętrza Ja też stawiam na tradycyjny parkiet bo moim zdaniem takie podłogi są najbardziej wytrzymałe i taka podłoga starczy na lata. Mój znajomy polecił mi podłogi z fi...
  • Panele podłogowe Liczba postów: 292 Grupa: Wnętrza Mój znajomy ostatnio chciał, żebym mu pomógł w ułożeniu paneli ale ja nawet do samego ułożenia się nie nadaję bo co tu dużo mówić mam dwie lewe ręce do takiej r...
  • Sprawna przeprowadzka - krok po kroku Liczba postów: 9 Grupa: Wnętrza Jeżeli chodzi o mnie, to w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania w Warszawie skorzystałem z usług firmy https://www.warszawaprzeprowadzki.pl , ponieważ pol...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17328 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >