SZUKAM EKIPY- BUDOWA POD GDAŃSKIEM

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

19 listopada 2007, 23:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
szukam rzetelnej ekipy budowlanej do budowy domu jednorodzinnego w Strasznie pod Gdańskiem. Planowane rozpoczecie budowy- wiosna 2008.
Czy ktoś mógłby mi kogoś polecić?
Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2007, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam... Przeczytałem twoje ogłoszenie. Jestem współwłascicielem firmy budowlanej z okolic Słupska.. Prowadzimy budowy na całym wojewudztwie pomorskim... Ceny niewygurowane (zaczy sie od 35tys)jak podasz mi metraz to dam ci przykładowa wycene(cos konkretniejszego dopiero po obejrzeniu projektu) Jeśli byłbys zainteresowny prosze o kontakt mga3@tlen.pl 0598576103
Finesee Grant
Mateusz Gałka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 stycznia 2008, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak juz dom stanie , pewnie bedziesz potrzebowal kogos by go doprowadzil do stanu mieszkalnego , podaje maila uslugiremontowe@tlen.pl Michal z Gdanska .

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2008, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Serdecznie !
Jesteśmy firmą budowlaną działającą na terenie Hiszpanii .Od 16 lat zajmujemy się budowaniem , remontowaniem , wykonywaniem instalacji elektrycznych , hudralicznych itd . Jeśli byłby Pan zainteresowany proszę o kontakt na maila : spain-bud@hotmail.com

z poważaniem
Spain-Bud Mariusz Czajkowski

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2011, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Joanna75 napisał: Witam,

szukam rzetelnej ekipy budowlanej do budowy domu
jednorodzinnego w Strasznie pod Gdańskiem. Planowane
rozpoczecie budowy- wiosna 2008.

Czy ktoś mógłby mi kogoś polecić?

Pozdrawiam.


Polecam poszukanie sprawdzonych i polecanych ekip budowlanych na www.ofachowcach.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2011, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Facet pytaa wyraznie..."czy moglibyscie mi kogos polecic"...no to wpada tu kilku i mowia:"ja zrobie".Ten Pan chce kogos z polecenia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2011, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam poszukanie tutaj. Możesz też poczytać sobie tu

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2011, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

FIRMA BUDOWLANA - budowa domów od podstaw w technologii tradycyjnej oraz unowocześnionej. Także domy drewniane. Gdański, Gdynia, Sopot, Kartuzy
59 715 30 29

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2013, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Czeka Cię remont?
Ceny usług Cię przerażają?
Skontaktuj się z nami!
601 146 641
kompleksowe remonty mieszkań, domów, biur, sklepów
wycena gratis!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2013, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Czeka Cię remont?
Ceny usług Cię przerażają?
Skontaktuj się z nami!
601 146 641
kompleksowe remonty mieszkań, domów, biur, sklepów
wycena gratis!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • ŁÓŻKO LOFT Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Tak naprawdę to wiele osób powinno skorzystać z łóżko loft 160x200 . To jest po prostu bardzo dobra oferta.
  • hydraulik warszawa Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Niezależnie od tego, czy jest to naprawa drobnej awarii w domu jednorodzinnym czy też kompleksowa modernizacja instalacji w biurowcu, Sebastian Kopaczuk i jego....
  • prace na wysokości Liczba postów: 51 Grupa: Firmy budow... Jeżeli interesują Cię usługi wysokościowe, sprawdź pełną ofertę firmy pod tym adresem: https://alpinizmprzemyslowy.pl/uslugi-wy sokosciowe-oferta/ Znajdziesz ta...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 61 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie z https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-kielce/ jest niezwykle istotnym narzędziem dla firm remontowych, które chcą skutecznie dotrzeć do swo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >