Salon kąpielowy

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

30 listopada 2011, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

No leci, ale pozostajemy nadal w kwestii marzeń, wiec na razie nie będę się tym martwić, co do prysznica, to jakbym miała taki saloon kąpielowy, to pewnie wstawiłabym jeszcze prysznic..jakiś przeszklony, bez brodzika...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2011, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też tak sądze, bo jednak nie ma to jak prysznic, wanna też jest dla mnie niezbędna ale w sytuacji kiedy zaśpie do pracy wtedy dobry jest szybki prysznic

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2011, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

te hydromasaże cieszą przez chwilę, potem się tego nie używa.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2011, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja używam tylko prysznica, wanna stoi nieużywana. Wszelkie bajerki zawsze cieszą tylko chwilę.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2011, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

a prysznic to jaki? z brodzikiem czy bez?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2011, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

hydromasazu by sie uzywalo, ale dlaczego wanna przedzielona?!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2011, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

żebym mogła się kąpać z mężem, ale i mieć miejsce dla siebie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2011, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

no to jest ciekawa koncepcja Goha, ale myślę że jest tak jak juz ktoś wcześniej napisał ten hydromasaż jest tylko do pewnego czasu, później nie ma się czasu na takie coś chociaż że to w sumie jest chwila moment no ale zawsze można sobie pozwolić na taki relaks mając więcej kasy

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2011, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

wystarczy panel prysznicowy zawiesić nad wanną i ma się dwa w jednym bardzo popularne i oszczędza miejsce

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2011, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ale wtedy tą wielką wannę przydałoby się czymś obudować.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >