Sieć sklepów DDD Dobre Dla Domu w małych miastach

« Powrót do artykułu: Sieć sklepów DDD Dobre Dla... | « Powrót do grupy: Aktualności

31 grudnia 2012, 12:50

Zgadzam sie: good 1 bad

DDD są lepsze od innych tego typu sieciówek. Kupowałem tam mnóstwo rzeczy do domu. Nie wiem jak inne oddziały, ale te z Wrocławia (Hallera i Ziebicka) są najwyższego lotu. Dają gwarancję na produkty i na montaż, mają fajny wybór i doświadczoną obsług.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2013, 07:25

Zgadzam sie: good -1 bad

Zakupiłem drzwi z montażem w firmie DDD. Efekt jest taki zamówione drzwi nie wszystkie przyjechały takie jak jak ja wybierałem z katalogu. Po kontakcie ze sklepem, obsługujący oraz właścicielka stwierdzili, że to mój błąd i to ja sam takie wybrałem. Końcowy efekt jest taki do białej łazienki mam brązowe drzwi., nie zgodziłem się na to i muszę sobie kupić nowe drzwi i poprzez błąd sklepu i obsługującego jestem stratny ok. 1000 pln. Montaż drzwi wejściowych pozostawia wiele do życzenia. Podczas montażu drzwi wejściowych uszkodzono kafle podłogowe oraz róg ściany. Nic nie naprawiono i tak to zostawili. TAKŻE ODRADZAM TEN SKLEP OMIJAJCIE GO Z DALEKA, bo tam jest niesolidnie i oszukują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2013, 07:45

Zgadzam sie: good -1 bad

SKLEP Z FATALNĄ OBSŁUGĄ POSPRZEDAŻOWĄ. LUDZIE NIE MILI, KŁAMIĄ I OSZUKUJĄ KLIENTA. FIRMA Z PEWNOŚCIĄ NIE JEST GODNA POLECENIA. JEŚLI MOŻECIE KUPUJCIE GDZIE INDZIEJ NIE W DDD, TO JEST PORAŻKA!!!!!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2013, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Co wy wygadujecie, mój brat ma od nich drzwi i jest bardzo zadowolony a jak pojechałem w gości to byłem bardzo mile zaskoczony jakością i w ogóle tym ze te drzwi miał bardzo szybko co dopiero zdązył mi o tym powiedzieć ;) Tylko podziwiać ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2013, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Co wy wygadujecie, mój brat ma od nich drzwi i jest bardzo zadowolony a jak pojechałem w gości to byłem bardzo mile zaskoczony jakością i w ogóle tym ze te drzwi miał bardzo szybko co dopiero zdązył mi o tym powiedzieć ;) Tylko podziwiać ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2013, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dołaczam do zadowolonych, drzwi podobają mi sie bardzo i firma tez się sprawdziła super ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >