Solidne pustaki

« Powrót do grupy: Porady i opinie

22 lipca 2019, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam czegoś w zakresie jak w temacie. Ofert jest dosyć sporo, ale ja chcę tylko najlepsze rozwiązania. Kupujecie w ogóle takie rzeczy u siebie? Może taka oferta https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane/c egly-pustaki-beton-komorkowy-zbrojenie/pustaki sprawdzi się? Nie wiem, kompletnie się na tym nie znam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Ogrzewanie domu - ogrzewanie węglem? Liczba postów: 50 Grupa: Porady i op... Szeroki wybór instalacji grzewczych znajdziesz w ofercie firmy www.ogrzewaniepoznan.pl. Ja w zeszłym roku zdecydowałem się na pompy ciepła. Jest to nowoczesna,....
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 2940 Grupa: Porady i op... Dzięki za podpowiedzi.
  • Szkolenie BHP Liczba postów: 88 Grupa: Porady i op... Jeśli mówimy o szkoleniach BHP w pracy to z taką wiedzą trzeba być na bieżąco. Zanim się pracę rozpocznie to też trzeba takie szkolenie przejść. Najlepiej jak w...
  • Wyposażenie warsztatu Liczba postów: 248 Grupa: Porady i op... Ja niedawno zamówiłem bezolejową sprężarkę spiralną od firmy www.sprezarki.biz.pl . Jest kompaktowa, wydajna, ekonomiczna i bezawaryjna. Jestem bardzo zadowolon...
  • spawanie Liczba postów: 153 Grupa: Porady i op... Spawanie to podobno przyjemność tak przynajmniej mówi mój dziadek więc jeżeli chcesz spróbować swoich sił w tej kwestii może warto byłoby zrobić odpowiednie zak...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15779 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >