Stacja pogodowa ze zdalnym pomiarem JBP

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

2 marca 2017, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć szukam sobie przenośnej stacji gdzie będę mógł skontrolować temperaturę w pomieszczeniach, ponieważ przy docieplaniu budynków warto mieć coś takiego i myślałem właśnie nad tą firmą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2017, 07:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna i nie tak droga opcja według mnie. Termometr zewnętrzny na kablu 2 metrowym wpięty jest w urządzenie T2, ale może też być zainstalowany na dodatkowym przedłużaczu dowolnej długości. Możesz więc mierzyć temperaturę np w innym pomieszczeniu bądź na zewnątrz również. Z alarmem gdy ustawiona temperatura zostanie przekroczona. A na telefon przychodzi SMS gdy coś jest nie tak. Fajna sprawa ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2017, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nooo szczególnie w dziale budownictwa może być całkiem przydatnym rozwiązaniem, ale nie tylko. Także w sprawach badawczych. Ja akurat mam nowy projekt na studiach a takie rozwiązanie będzie dużo wygodniejsze i można zaoszczędzić sporo czasu

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2017, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam taką w domu właśnie od JBP i polecam, jeżeli ktoś potrzebuje i często podróżuje to warto ją mieć ze sobą. Co do ceny jest jak najbardziej adekwatna bo jednak jest to rzecz na długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2017, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No jeżeli jest Ci potrzebna to czemu nie. Ja mam od nich kamery do monitoringu domu i jeżeli jest w tak samo wysokiej jakości jak one to niczym się nie przejmuj.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2017, 06:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna rzecz, szczególnie gdy komuś na prawdę się przydaje do pracy. Regulacja temperatur, gdy będzie za wysoka masz powiadomienie na telefon sms-em, do tego długi kabel także można mierzyć temperatury w innych pomieszczeniach.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 07:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W niektórych przypadkach na prawdę się przydaje. Ja kupiłem taką stację pogodową od JBP bo już dawno przekonałem się na ich jakości gdy kupowałem kamery do monitoringu domu. Dobre warunki gwarancji, od razu widać jakość wykonanych przedmiotów i zabezpieczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 06:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że jest to dość ciekawe rozwiązanie, a na pewno bardzo wygodne. Dobra cena, porządne wykonanie i jakość jeżeli chodzi o przekaz wiadomości i temperatur. Wszystko jest na tip top :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2017, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko pytanie jak korzystanie z takiego rozwiązania wygląda w praktyce. Korzystał ktoś może? Jak sprawa wygląda?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2023, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzuć też okiem tutaj https://eldor24.pl/stacje-pogodowe/stacja-pog ody-zegar-budzik-lcd-z-projektorem-aptel. Wiem, że w Eldor mają spory wybór takich akcesoriów. Tutaj akurat fajne połączenie z budzikiem i projektorem. Myślę, że warto mieć coś takiego pod ręką.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kamera obrotowa JBP Hd camera Liczba postów: 29 Grupa: Inteligentn... Odnośnie wyboru dobrego zestawu kamer obrotowych do zabezpieczenia domu to możesz pomyśleć nad 2 obrotowymi kamerami Orllo Z12 https://orllo.pl/zestaw-kamery-wi...
  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >