Stal: niezwykły budulec

« Powrót do artykułu: Stal: niezwykły budulec | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

31 grudnia 2014, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Stal jak nic jest jednym z najlepszych budulców, a przekonałem się o tym współpracując z tą firmą http://pom-sztum.pl/uslugi/ - mają konstrukcje stalowe nie do zdarcia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2015, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra stal to podstawa na budowie. Ja w tamtym roku wykańczałem budynek z zewnątrz i robiłem między innymi balustrady. Kupowałem całą stal w hurtowni Primo Stal w Ożarowie. Dobra stal, dobrze się spawała i malowała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2015, 01:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, u nas do budowy hali wykorzystawalismy konstrukcje stalowe coś takiego http://www.sofegar.pl/produkty.php?i=kon_stal . dzieki tym konstrukcjom budynek jest stabilny i wytrzymaly a to dla nas bylo wazne.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2015, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

No dobra, a co stosowaliście do zabezpieczenia przeciwpożarowego przy takiej hali – jestem ciekaw, bo u nas właśnie będziemy się przymierzać do tego, aby taki własny magazyn postawić.

Ten post był edytowany przez mroczek80 dnia: 23 lutego 2015, 18:32
Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2015, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre zabezpieczenia przeciwpożarowe to ważna rzecz jest. Coraz mniej ludzi jednak lekceważy takie sprawy, a jak dochodzi do pożaru, to potem jest problem – spory problem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2015, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Taaaa, daj spokój. Czasem, jak spoglądam to nie ma nawet hydrantu, do którego można by się podłączyć w razie pożaru.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2015, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaniedbania są, bez dwóch zdań. Co do takich zabezpieczeń to można stal pomalować farbą ogniochronną, np. Flame Stal – to jest dodatkowe zabezpieczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2015, 00:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie malowanie jest potrzebne, bo zabezpiecza stal dość dokładanie. Naszą halą malował gas-poz-bis. Oczywiście to jest malowanie na przygotowaną wcześniej powłokę antykorozyjną.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2015, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze jak mój tata ma jakiś problem związany z zastosowaniem stali w swoim zakładzie to kontaktuje się z fachowcami. Często chwali profesjonalizm tej firmy http://pom-sztum.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2015, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik fikson napisał: Takie malowanie jest potrzebne, bo zabezpiecza stal dość
dokładanie. Naszą halą malował gas-poz-bis. Oczywiście
to jest malowanie na przygotowaną wcześniej powłokę
antykorozyjną.


Dokładanie, farbę się kładzie na już przygotowaną stal, nie odwrotnie. W razie pożaru taka farba pod wpływem temperatury się pieni. Widziałem, jak ta firma maluje coś takiego. Przydatna rzecz.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >