Ile kosztuje budowa domu?

« Powrót do artykułu: Ile kosztuje budowa domu? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 marca 2012, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Hehe... to zależy jeszcze od tego, jaki to będzie dom i w co będzie wyposażony. Np. instalując nowoczesne rozwiązania koszt będzie wyższy, ale jak tutaj sobie wyobrazić dom bez schodów Prudlik? Ja sobie tego nie wyobrażam ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2012, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamy przygotowane ponad 500 tysięcy, ale chcemy mieć tam m.in. schody Prudlik. Dom będzie piętrowy. Czy damy radę? Zobaczymy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2012, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ich schody sa piekne niczym male arcydziela sztucki

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2012, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Sądzę, że bez problemu dacię radę z 500 tys zł. Warto nie 2x ale 3x wszystko liczyć i kalkulować.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 10:30
Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2012, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś się orientuje jaki jest koszt budowy domu pod Wrocławiem. Mamy działkę budowlaną i chcemy wybudować na niej dom jednak mamy dość skromny budżet bo tylko 100 tysięcy złotych czy za taką kwotę da się wybudować jakiś sensowny dom?

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 10:34
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2012, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

bESTYJON - dokładnie. Szczególnie chodziło mi o takie ich schody ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2013, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jezu jakie fantastyczne schody. Szkoda że my planujemy domek jedno parterowy, Chyba że zdecydujemy sie na poddasze. Wtedy koniecznie chce mieć takie schody u siebie. Na razie wybieramy stąd jakiś projekt żeby móc na wiosnę zacząć się budować. Mam nadziej że wszystko nam wypali i że to papierkowe załatwianie nam się nie przeciągnie.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 10:35
Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2014, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No takie schody są fantastyczne :D prawdziwe dzieło sztuki... A jeśli chodzi o budowę domu i ogólnie o prace ziemne, prowadzone po to aby przygotować podłoże do budowy, to ceny za wykonane usługi wahają się w granicach min.200 tys. - wzwyż :D Zależy jaki dom chce się wybudować, z jakich materiałów, przy pomocy jakiej firmy itp. Te czynniki mają naprawdę dużą wartość. Ja osobiście korzystałem z usług firmy borowski-lodz.com i to był dobry wybór

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:30
Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2014, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

300 tys to minimum, bez piwnicy, użytkowego poddasza.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2014, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze odnośnie remontu... Niby taniej robić samodzielnie, ale najpierw trzeba mieć czas, a potem jeszcze należy umieć to robić. Kolejna sprawa - narzędzia. Potrzebne coś na poziomie wiertarki Celmy, a nie wiertarki z dyskontu, i dokładnie to samo tyczy się większości używanych narzędzi. Czy je posiadacie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kolana i trójniki z otuliny do izolacji trudno dos... Liczba postów: 5 Grupa: Budowa i re... Kolana i trójniki to niezbędny element każdej budowy. Warto jednak dokładnie znać różne rodzaje i zastosowania takich elementów. Z taką wiedzą będziecie mieć pe...
  • Elewacja domu Liczba postów: 135 Grupa: Budowa i re... Oferta elewacji na https://joniec.pl/produkty/elewacje zdaje się być szeroka i może oferować rozwiązania odpowiadające różnym gustom i potrzebom. Zastanawiając...
  • Co to jest rekuperacja? Liczba postów: 45 Grupa: Budowa i re... Rekuperacja to świetne rozwiązanie. A mimo to wciąż widzę, że ludzie często nawet nie zastanawiając się za bardzo - wybierają, że wolą system grawitacyjny. Szko...
  • Moskitiery chroniące dom przed owadami Liczba postów: 17 Grupa: Budowa i re... Jak myślicie, czy moskitiery mają wpływ na przepływ powietrza w pomieszczeniach?
  • Konstrukcje stalowe w Polsce Liczba postów: 361 Grupa: Budowa i re... Lakiernia proszkowa Warszawa. Szukam firmy z wieloletnim doświadczeniem, która potrafi dobrze doradzić. Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę Mera Metal....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 413

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >