Ile kosztuje budowa domu?

« Powrót do artykułu: Ile kosztuje budowa domu? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

25 lipca 2014, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei bardzo chwalę sobie współpracę z tą firmą - www.asik.pl Zatrudniłam ich do uprzątnięcia terenu działki po budowie. Uwinęli się z tym błyskawicznie, a na dodatek zaproponowali bardzo konkurencyjną cenę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2014, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

duzo czynnikow sie naklada na to ile bedzie kosztowala budowa domu np. robiac dach: czy zdecydujesz sie na dachowke, blachodachowke czy blache. Tak czy siak w www.dachlux.pl/ znajdziesz rozne pokrycia dachowe. Zawsze tez mozesz sie poradzic pracownikow

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:35
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2014, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

dobre narzedzia mają w www.nycz.pl/pl/hurtownia/asortyment/eletronarzedzia jak remontowalem dom to u nich sporo rzeczy kupilem i juz minely 4 lata a wiertarka nadal sprawna.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:34
Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2014, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

jak wiele osob przede mna tak i ja ci powiem, ze wiele czynnikow wplywa na koszt budowy domu. Jesli chcesz troche zaoszczedzic to poszperaj w necie i poszukaj sklepow, ktore maja wyjatkowo atrakcyjne ceny jak np. www.mix-met.com.pl/

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:34
Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2014, 07:37

Zgadzam sie: good 0 bad

na wielu rzeczach można zaoszczędzić przy budowie domu, trzeba po prostu porównywać oferty firm, ja niedawno zakupiłem w korzystnej cenie studzienkę wodomierzową w www.sewaco.net.pl/

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:34
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2014, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się,jeżeli dobrze poszukać,nawet przy tak poważnej inwestycji sporo można zaoszczędzić. niedawno kupowałem okazyjnie beton na fundamenty w www.hydrobudowa1.pl/betoniarnia.htm zajmują się produkcją,więc mają różne typy betonu w konkurencyjnych cenach. myślę,że dobrze trafiłem.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:32
Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2014, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy jak budujesz i z czego. Ja jeszcze dorzucam do tego np koszty związane z ilością specjalistów w nią zaangażowanych np. geologa: http://www.geotest.biz.pl/ i wielu innych...

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:33
Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2014, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to mogę podrzucić kontakt jak chcesz wziąć isę za iogórd, mają bardzo dobre i mocne narzędzia:www.zmwalkiewicz.pl/

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:33
Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2014, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

moze ktos skorzysta z namiarow/piasekzwiromax.com.pl/Maja bardzo duzy przekoj uslug. Od wykopow pod fundamenty po oczyszczanie terenu. Warto zerknac na ich strone i zobaczyc

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:33
Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2014, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno przewidziec... ja jak zainteresowalam sie projektami Polski Drewnianej to bylam na spotkaniu z przedstawicielami i mi o wszystkich kosztach powiedzieli. Wiekszosc firm tak robi, wiec warto sie wybrać na takie spotkanko, bedzie wszystko jasne!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >