Stolarka budowlana i jej korzyści

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

27 sierpnia 2018, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się z Wami nie zgodzę. Maszyny z oferty https://dkv.com.pl/ pozwoliły mi na produkowanie wysokiej jakości okien z PCV. Materiał ten jest fantastyczny. Kolejna sprawa, okna z tego materiału są coraz bardziej powszechne i popularne. Widzę chociażby po liczbie klientów, korzystającej z naszej produkcji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Drzwi na pewno trzeba dopasowac do pomieszczenia i do tego jest też potrzebny odpowiedni zamek i klamki. Wybór takich rzeczy jest tutaj https://rawos.pl/ . Może...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 288 Grupa: Montujemy o... Polecam drewniane drzwi firmy ART-TOM, trwałe - podwójnie zabezpieczone przed ugięciem skrzydła z możliwością zamówienia w specyfikacji antywłamaniowej RC2. War...
  • Rolety Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... a ja zanim w ogóle zaczniesz o tym myslec polecam zajrzeć na rolety bloggdzie znajdziesz wiele praktycznych porad na temat rolet, ich zakładania, zwijania, odpo...
  • Okna trzyszybowe Liczba postów: 69 Grupa: Montujemy o... Jeżeli chcecie połączyć dobre parametry, ładny wygląd i bezusterkowość to Fakro linia INNOVIEW. Okna drewniano-aluminiowe, bardzo ładnie dopracowane, pasujące i...
  • Okna dachowe Liczba postów: 49 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Damien99 napisał: Fakro Supertrio. Polecam sobie w sieci sprawdzić specyfikację. Okno trzyszybowe, kołnierz + markiza zewnętrzna, wszystko bard...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15823 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 109

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >