Systemy do wideodomofonów

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

16 września 2021, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy systemy tego rodzaju poradzą sobie z KAŻDYM rodzajem bramy?

W większości znanych mi z przypadków sterowanie przez aplikację dotyczy drzwi wejściowych, ewentualnie bramy wjazdowej czy garażowej.
A czy coś podobnego dałoby się zainstalować np. w magazynie, żeby wyjeżdżając cięższym sprzętem nie trzeba było tracić czasu na ręczne otwieranie/ zamykanie ?!? Zawsze to kilka cennych minut w kieszeni by było :idea:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2021, 13:45

Użytkownik Seawinds napisał: Czy systemy tego rodzaju poradzą sobie z KAŻDYM rodzajem
bramy?

W większości znanych mi z przypadków sterowanie przez
aplikację dotyczy drzwi wejściowych, ewentualnie bramy
wjazdowej czy garażowej.

A czy coś podobnego dałoby się zainstalować np. w
magazynie, żeby wyjeżdżając cięższym sprzętem nie
trzeba było tracić czasu na ręczne otwieranie/ zamykanie
?!? Zawsze to kilka cennych minut w kieszeni by było :idea:

Mocno zainteresowałem sie kupnem takiego domofonu i świetne propozycje ma sklep - https://5tech.pl/ Nie wiem czy ktoś z was może kupował od tej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2021, 18:28

Wideodomofon brałem z https://www.tim.pl/ jak z resztą cały sprzęt do instalacji smart home. Nie wiem jak to wygląda w przypadku magazynów, ale możesz skonsultować się z obsługą tej hurtowni to oni pomogą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Warto założyć klimatyzację? Liczba postów: 8 Grupa: Inteligentn... Oczywiście że warto założyć i jeśli masz tylko taką możliwość to się nawet nie zastanawiaj. Z mojej strony firmę polecam http://www.klimador.com.pl/ specjalizuj...
  • Automatyka do bram Liczba postów: 102 Grupa: Inteligentn... To i ja mogę wam pomóc i doradzić, że co do napędów do bram skrzydłowych, przesuwnych czy bram garażowych to zerknijcie sobie na ofertę firmy CEZAB Distribution...
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 11 Grupa: Inteligentn... Można :) Jeszcze kilka lat temu faktycznie mógł być z tym problem. Dziś jest wiele sklepów, które mają taki asortyment. Jeśli akurat szukasz takich uchwytów to....
  • Mala lazienka: wanna/prysznic? Liczba postów: 445 Grupa: Inteligentn... Rozglądając się za wyborem wyjątkowych baterii łazienkowych i jednocześnie profesjonalnej pomocy oraz różnorodnych propozycji w zakresie baterii do zlewów i umy...
  • Warto mieć dom inteligentny Liczba postów: 314 Grupa: Inteligentn... Piszesz o SPD w rozdzielnicy, ale ograniczanie przepięć to nie tylko rozdzielnica I ograniczniki T1, T2, T3 lub kombinowane. Aby skutecznie ochronić urządzenia....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 313

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >