Szklane drzwi

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

4 października 2017, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

macie może w swoich domach szklane drzwi ? Niedawno widziałam takie u moich znajomych i bardzo mi się spodobały. My jesteśmy w trakcie budowy dlatego mam możliwość zmian. Widziałam że tutaj http://glass-land.pl/szklane-drzwi.html wykonją takie drzwi. Sądzicie że to praktyczne rozwiązanie ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2017, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście obawiałbym się wytrzymałości takich drzwi. W końcu to jednak szkło, które bywa kruche.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2017, 02:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Szklane drzwi, schody, panele - to modne teraz z tego co się orientuje. Mi się taki styl bardzo podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2017, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

a co to jest tutaj

___________________
kubki termiczne z logo

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2017, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo modne są wszelkie przeszklenia, a fajnie jest je połączyć z drewnem
http://vid-tube.biz/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2017, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Szklane drzwi nie dość, że prezentują się porządnie to do tego nadają sporo smaku jeśli chodzi o wnętrze budynku. Uważam, iż jest to to klasyczne rozwiązanie które można w sam raz połączyć z nowym typem budownictwa. Wraz z http://vitrier.pl/ okazało się to w zupełności możliwe, gdyż wykonali dla nas prześliczne i porządne drzwi. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2017, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe rozwiązania ;) wygląda to naprawdę dobrze, tylko co jak takie drzwi się rozbiją w jakiś sposób ?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2017, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety nie mam, ale bardzo mi się takie drzwi podobają :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2018, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładne lustra możesz też znaleźć na www.szklolux-lubin.pl. Ja zamawiałem u nich model z podświetleniem i bardzo jestem z niego zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2018, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Szklane drzwi świetnie się prezentują. Są nowoczesne i sprawiają wrażenie, że wnętrza są bardziej przestronne. W zależności od potrzeby oddzielenia od siebie pomieszczeń można wybrać mleczne bardziej lub mniej kryjące, lub całkowity prześwit jeśli ma to być tylko element dekoracji. Możliwości jest wiele, trzeba mieć tylko dobry pomyśł

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 98 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Dobra restauracja Liczba postów: 320 Grupa: Domy szereg... Jakiś czas temu z mężem byliśmy w restauracji na obiedzie. Zobaczcie na stronę restauracje na American House - przyjęcia ślubne w Warszawie - tam można smacznie...
  • Przewody i bezpieczniki Liczba postów: 33 Grupa: Domy szereg... Jeśli potrzebujesz kondenatorów i innych elementów elektroniki, jak przewody oraz kable warto zwrócić uwagę na ofertę hurtowni Balticad https://balticad.eu/. Za...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 52 Grupa: Domy szereg... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonych produktów medycznych dla dzieci i niemowląt, to polecam Wam....
  • Stolarka aluminiowa – Okna aluminiowe Liczba postów: 7 Grupa: Domy szereg... Wybierając okna do naszego nowego domu, postawiliśmy na Domega i to był strzał w dziesiątkę. Wytrzymałe, estetyczne i w dobrej cenie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >