Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Novdom – deweloper, który buduje przyszłość w mniejszych miejscowościach

Warszawa, Gdańsk, Wrocław czy Kraków – w największych miastach Polski nowoczesne osiedla buduje wiele firm deweloperskich. Krajobraz mniejszych miejscowości zmienia Novdom. Co to za deweloper? Dlaczego warto mu zaufać?

Kolejne etapy prac na Osiedlu Aleje Praskie

Develia wprowadziła do sprzedaży kolejny etap osiedla Aleje Praskie na warszawskim Grochowie. W jego ramach powstaną dwa 4-piętrowe budynki z 252 mieszkaniami o powierzchni od 28 do ponad 103 metrów kwadratowych. Prace budowlane już się rozpoczęły, a termin oddania do użytku zaplanowano na I kwartał 2026 roku.

Mieszkania w klasie premium na osiedlu BO 15 min od wrocławskiego rynku

Osiedle BO powstaje przy ulicy Bocianiej we Wrocławiu. W pierwszym etapie PCG wybuduje 21 eleganckich domów szeregowych, a w nich 42 komfortowe apartamenty. Deweloper do sprzedaży wprowadził dwa typy 4-pokojowych lokali, do wyboru: 80 m2 z przynależnym ogródkiem zlokalizowane na parterze lub 83 m2 z balkonem usytuowane na piętrze budynku. Do wszystkich przypisane są podwójne miejsca postojowe w garażu oraz komórka lokatorska.

Rozpoczęła się rozbudowa CTPark Opole

Ruszyła budowa piątego budynku w ramach parku przemysłowo-logistycznego CTPark Opole. Rozbudowa kompleksu związana jest z ekspansją marki UFI Filters Poland, która dotychczas zajmowała powierzchnię 6 000 mkw. Włoski producent systemów filtracyjnych dla branży motoryzacyjnej podwoi przestrzeń najmu, wprowadzając się w III kwartale 2024 roku do budynku OPO 2B.

Czy warto inwestować w mieszkania na Śląsku? Są 4 powody, które za tym przemawiają

Aglomeracja Śląska to wyjątkowy w skali kraju rynek nieruchomości mieszkaniowych, któremu coraz uważniej przyglądają się inwestorzy poszukujący dobrych okazji do zakupu lokum w celach zarobkowych. Rosnącym zainteresowaniem nabyciem mieszkań cieszą się nie tylko Katowice, ale i sąsiednie, mniejsze miasta wchodzące w skład Aglomeracji. Jakie czynniki wpływają na atrakcyjność lokalnego rynku mieszkaniowego?

Dobiega końca budowa Apartamentów Bergera na poznańskiej Wildzie

Zmienia się oblicze wildeckiej zabudowy. Przy ulicy Bergera trwają ostatnie prace wykończeniowe związane z realizacją projektu Apartamenty Bergera. Inwestor, spółka EBF Development, rozpoczęła już przygotowania do procesu przekazywania mieszkań.

Mieszkania powstającego w Gdańsku osiedla Południe Vita są już dostępne w sprzedaży

Trwa sprzedaż II etapu inwestycji Południe Vita, która powstaje przy ul. Kazimierza Wielkiego, w obrębie zielonej i spokojnej dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. W jego ramach powstaną trzy budynki 4- i 5-kondygnacyjne z łączną liczbą 121 mieszkań. Budowa już się rozpoczęła, a jej zakończenie zaplanowano na III kwartał 2025 roku.

Prognozy na rok 2024 dla rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce

W 2023 roku polski rynek inwestycyjny, podobnie jak rynki zagraniczne, odnotował niską aktywność inwestorów. Wartość wolumenów inwestycyjnych we wszystkich sektorach nieruchomości była znacznie niższa niż w latach poprzednich. Inwestorzy wypatrują poprawy sytuacji makroekonomicznej i spadku stóp procentowych, poszukują okazji. Rynek czeka na stabilizację cen i tańszy pieniądz. Zanim to nie nastąpi trudno oczekiwać większych zmian.

Odkryj luksusowe apartamenty nad morzem: Rewal, Mrzeżyno, Pogorzelica - Twoje miejsce na mapie marzeń nad Morzem Bałtyckim

Czy marzyłeś kiedyś o miejscu, gdzie pierwszą rzeczą, jaką widzisz po przebudzeniu, jest błękitna tafla morza, a jedynym dźwiękiem, który przerywa ciszę poranka, jest szum fal? Apartamenty nad morzem oferowane przez Hevenia.pl to nie tylko widok na morze, który zapiera dech w piersiach, ale też inwestycja, która może zmienić Twoje życie. Wyobraź sobie apartament w tak malowniczej lokalizacji jak Rewal, Mrzeżyno czy Pogorzelica. Brzmi jak wymarzony obiekt? To więcej niż możliwe!

Zielony dach na warszawskim Zakładzie Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych

Zakład Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych w Warszawie będzie miał zielony dach. Dzięki obecnie przeprowadzanej modernizacji, ZUSOK będzie nie tylko przekształcał odpady w prąd i ciepło, ale także zapewni dodatkowe hektary zieleni w mieście. Zielony dach będzie wspierał retencję wody, zwalczał smog i zwiększał bioróżnorodność.


Stron: 396 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19064 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 409

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >