Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Zawisła wiecha na budynku E, na Nowym Rynku w Poznaniu

Realizacja budynku E w ramach poznańskiego kompleksu Nowy Rynek rozpoczęła się w kwietniu 2021 roku. Teraz na biurowcu zawisła symboliczna wiecha, która oznacza zakończenie prac konstrukcyjnych. Budynek zaprojektowany przez renomowaną pracownię JEMS Architekci dostarczy na poznański rynek 28 500 mkw. zrównoważonej, innowacyjnej i zaprojektowanej zgodnie ze standardami ESG powierzchni biurowej. Oddanie do użytku zaplanowane jest na drugi kwartał 2023 roku.

Global Office Park w Katowicach - mieszkania w klasie premium gotowe do sprzedaży

Resi Capital S.A., spółka należąca do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A., wprowadza do przedsprzedaży kolejną swoją unikatową inwestycję – mieszkania przygotowane w wysokim standardzie w Global Apartments – w wysokościowym budynku w centrum Katowic. Inwestycja mieszkaniowa będąca częścią kompleksu wielofunkcyjnego Global Office Park to w sumie ponad 680 mieszkań w 27-piętrowym budynku o wysokości niemal 100 metrów. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na III kwartał 2023 r.

Trwa budowa kolejnych etapów inwestycji Nowe Ogrody na poznańskich Jeżycach

Nowe Ogrody to już VI zrealizowanych etapów. W budowie jest etap VII i VIII. Ten ostatni będzie jednocześnie finalizacją całego projektu, który ze względu na swoją architekturę, jakość wykonania oraz kompleksowość wyróżnia się na tle innych projektów mieszkaniowych w Poznaniu.

Nowa inwestycja mieszkaniowa powstaje w Krakowie - Osiedle przy Malborskiej

Dom Development, lider rynku deweloperskiego w Polsce, rozwija swoją działalność w Krakowie i rozszerza ofertę o Osiedle przy Malborskiej. To nowoczesna inwestycja, zlokalizowana w południowej części miasta, w sąsiedztwie zrewitalizowanego Parku Duchackiego. W pierwszym etapie powstanie 90 mieszkań. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2023 roku.

Trwa renowacja zabytkowych szklarni w historycznych Ogrodach Ulricha

Rewitalizacja historycznych Ogrodów Ulricha dobiega końca. Dawne gospodarstwo ogrodnicze rodziny Ulrichów, która wsławiła się w przedwojennej Warszawie hodowlą ananasów, odzyskuje swój blask. Dzięki inicjatywie Wola Parku, należącego do Ingka Centres, kompleks stanie się miejscem spotkań, gdzie mieszkańcy będą mogli spędzać wolny czas, dobrze zjeść oraz odpocząć wśród miejskiej zieleni. Otwarcie Ogrodów Ulricha zaplanowano na 12 października br.

Prywatny Akademik Student Depot w Krakowie

To było nie lada wyzwanie dla wszystkich uczestników procesu budowy. W niespełna półtora roku, przy alei Pokoju w Krakowie, powstał imponujący wysokim standardem dom studencki. Już na pierwszy rzut oka widać różnicę pomiędzy nowoczesnym wyglądem budynku Student Depot, a prostym, nieco siermiężnym obliczem większości akademików. Na estetyczny kształt obiektu niemały wpływ ma stolarka okienna, której dostawcą był OknoPlus.

Na osiedlu Mokrzyszów w Tarnobrzegu powstanie N-Park

Napollo przejmie planowany przez Karuzelę projekt parku handlowego przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Napollo planuje otwarcie swojego N-Parku na przełomie 2023/2024 roku.

Mieszkania Oleśnica — sprawdź, czy nowa inwestycja spełni Twoje wymagania

Niemal każdy z nas szuka w swoim przyszłym domu lub mieszkaniu nieco innych cech. Dla jednych kluczowa jest lokalizacja, dla innych metraż, a niektórzy marzą o własnym ogródku czy tarasie, na którym zasieją własne rośliny. Inwestycja Kopernika 16 spełnia co najmniej kilka czynników, których poszukują potencjalni kupcy.

Z czym zmaga się obecnie rynek deweloperski?

Trudne czasy na rynku deweloperskim paradoksalnie budują coraz mocniejsze firmy deweloperskie. Skala inwestycji wskazuje, że tak ciekawej sytuacji nie mieliśmy od bardzo dawna.

Szeregówki Wrocław — sprawdź nowe osiedle pod miastem, w którym znajdziesz swoją nieruchomość

Powiat wrocławski oferuje swoim mieszkańcom szereg możliwości. Dzielnice Wrocławia, takie jak Ołtaszyn, dzielnica fabryczna, dzielnica Krzyki, Psie Pole czy oddalone Jagodno, to miejsca, w których możesz zarówno kupić kawalerkę, jak i kilkupokojowe mieszkanie do wprowadzenia się ze swoją rodziną. Nie wszystkim odpowiada jednak taka lokalizacja. Choć poszczególne części Wrocławia mogą konkurować pod względem bliskości do centrum, to zgiełk i tempo życia niektórych zniechęca. Kameralne osiedle Brzoskwiniowe Południe, które powstało niedawno w Mokronosie oddalonym o 20 minut jazdy samochodem, spotyka się z coraz większym entuzjazmem potencjalnych kupców. Sprawdź, czy znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz.


Stron: 384 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17912 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >