Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Budowa osiedla domów Villa Campina pod Warszawą weszła w kolejny etap

J.W. Construction zakończyło budowę kolejnego etapu inwestycji Villa Campina pod Ożarowem Mazowieckim, nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego. Domy jednorodzinne powstające w ramach tego wieloetapowego projektu wyróżnia wykorzystanie przyjaznej środowisku, nowoczesnej technologii szkieletowej, która w połączeniu m.in. z pompami ciepła, rekuperacją czy fotowoltaiką przekłada się na minimalne koszty utrzymania nieruchomości.

We Wrocławiu powstaje nowa inwestycja tuż przy Odrze - Przystań Reymonta

Mieszkania blisko centrum miasta, z widokiem na główną rzekę Wrocławia oraz tereny zielone – to najnowsza propozycja Archicomu. Przystań Reymonta będzie nowym kwartałem dolnośląskiej stolicy, który dostarczy w pierwszym budynku niemal 200 mieszkań oraz przestrzenie handlowo-usługowe. Ogłoszenie inwestycji jest jednocześnie startem przedsprzedaży, czyli możliwości rezerwacji lokali, które będą gotowe w pierwszym kwartale 2026 roku.

Symfonia Ptasia i Jasielska 8C - inwestycje mieszkaniowe w dobrej lokalizacji

Na Podolanach i Grunwaldzie. Oferta mieszkań dewelopera Grupa Inwest to nie tylko modne lokalizacje, ale również powierzchnie o zróżnicowanym metrażu i skierowane do każdej grupy klientów.

Novdom – deweloper, który buduje przyszłość w mniejszych miejscowościach

Warszawa, Gdańsk, Wrocław czy Kraków – w największych miastach Polski nowoczesne osiedla buduje wiele firm deweloperskich. Krajobraz mniejszych miejscowości zmienia Novdom. Co to za deweloper? Dlaczego warto mu zaufać?

Kolejne etapy prac na Osiedlu Aleje Praskie

Develia wprowadziła do sprzedaży kolejny etap osiedla Aleje Praskie na warszawskim Grochowie. W jego ramach powstaną dwa 4-piętrowe budynki z 252 mieszkaniami o powierzchni od 28 do ponad 103 metrów kwadratowych. Prace budowlane już się rozpoczęły, a termin oddania do użytku zaplanowano na I kwartał 2026 roku.

Mieszkania w klasie premium na osiedlu BO 15 min od wrocławskiego rynku

Osiedle BO powstaje przy ulicy Bocianiej we Wrocławiu. W pierwszym etapie PCG wybuduje 21 eleganckich domów szeregowych, a w nich 42 komfortowe apartamenty. Deweloper do sprzedaży wprowadził dwa typy 4-pokojowych lokali, do wyboru: 80 m2 z przynależnym ogródkiem zlokalizowane na parterze lub 83 m2 z balkonem usytuowane na piętrze budynku. Do wszystkich przypisane są podwójne miejsca postojowe w garażu oraz komórka lokatorska.

Rozpoczęła się rozbudowa CTPark Opole

Ruszyła budowa piątego budynku w ramach parku przemysłowo-logistycznego CTPark Opole. Rozbudowa kompleksu związana jest z ekspansją marki UFI Filters Poland, która dotychczas zajmowała powierzchnię 6 000 mkw. Włoski producent systemów filtracyjnych dla branży motoryzacyjnej podwoi przestrzeń najmu, wprowadzając się w III kwartale 2024 roku do budynku OPO 2B.

Czy warto inwestować w mieszkania na Śląsku? Są 4 powody, które za tym przemawiają

Aglomeracja Śląska to wyjątkowy w skali kraju rynek nieruchomości mieszkaniowych, któremu coraz uważniej przyglądają się inwestorzy poszukujący dobrych okazji do zakupu lokum w celach zarobkowych. Rosnącym zainteresowaniem nabyciem mieszkań cieszą się nie tylko Katowice, ale i sąsiednie, mniejsze miasta wchodzące w skład Aglomeracji. Jakie czynniki wpływają na atrakcyjność lokalnego rynku mieszkaniowego?

Dobiega końca budowa Apartamentów Bergera na poznańskiej Wildzie

Zmienia się oblicze wildeckiej zabudowy. Przy ulicy Bergera trwają ostatnie prace wykończeniowe związane z realizacją projektu Apartamenty Bergera. Inwestor, spółka EBF Development, rozpoczęła już przygotowania do procesu przekazywania mieszkań.

Mieszkania powstającego w Gdańsku osiedla Południe Vita są już dostępne w sprzedaży

Trwa sprzedaż II etapu inwestycji Południe Vita, która powstaje przy ul. Kazimierza Wielkiego, w obrębie zielonej i spokojnej dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. W jego ramach powstaną trzy budynki 4- i 5-kondygnacyjne z łączną liczbą 121 mieszkań. Budowa już się rozpoczęła, a jej zakończenie zaplanowano na III kwartał 2025 roku.


Stron: 397 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >