Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Na poznańskim Sołaczu powstaje kameralna inwestycja mieszkaniowa

Pułaskiego 19 to 33 mieszkania dla wymagających usytuowane na urokliwym Sołaczu, uchodzącym za zielone serce Poznania. Od kilku tygodni trwa sprzedaż mieszkań, a prace budowlane na terenie nieruchomości właśnie się rozpoczęły.

Nowa inwestycja mieszkaniowa na mapie Warszawy - Autonomia Praska

Na warszawskiej Pradze, dzielnicy słynącej z artystycznego klimatu i bogatej historii, powstaje nowa inwestycja przy ulicy Namysłowskiej 6B - Autonomia Praska. To miejsce tworzone z myślą o tych, którzy cenią niepowtarzalny charakter tej części Warszawy. Firma Dantex postawiła na wyrazistą architekturę, która doskonale komponuje się z artystyczną duszą jednej z ciekawszych dzielnic stolicy. W skład inwestycji wchodzi 199 mieszkań o powierzchniach od 30 do 110 m2.

Osiedle Royal Residence na warszawskim Wilanowie

Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży kolejny etap osiedla Royal Residence na warszawskim Wilanowie. W sprzedaży jest 135 mieszkań o metrażach od 26-150 m2, z ogrodami, loggiami lub balkonami. Łącznie osiedle obejmie około 1200 lokali w otulinie zieleni parkowej, z towarzyszącymi strefami usługowymi i pasażem handlowym. Pierwsze z zaplanowanych etapów zostały już wybudowane i zostały bardzo wysoko ocenione przez klientów. Inwestycja od początku notuje ogromne zainteresowanie.

Trwa sprzedaż mieszkań w warszawskiej inwestycji - Nowa Krakowska

Dogodna lokalizacja, staranny i nowoczesny projekt, walory użytkowe mieszkań oraz zielone rozwiązania to kluczowe atuty projektu mieszkaniowego Nowa Krakowska, położonego na pograniczu dzielnic Ochota i Włochy. Przedsprzedaż mieszkań właśnie ruszyła, a zakończenie realizacji projektu przewidziane jest na Q3 2025 roku.

Jeden z większych projektów deweloperskich w Poznaniu - Reduta Nowe Podolany

Inwestycja Reduta Nowe Podolany powstaje przy ulicy Jasielskiej, oczywiście na terenie poznańskich Podolan. Otoczona jest licznymi terenami rekreacyjnymi i sportowymi, co czyni osiedle doskonałym miejscem zarówno dla osób aktywnych, jak i potrzebujących ciszy i relaksu w spokojnej okolicy. Lokalizacja umożliwia również sprawny dojazd do centrum miasta, zarówno samochodem jak i autobusami komunikacji miejskiej. Rodziców zadowoli dobre zaplecze oświatowe oraz handlowo – usługowe. W pobliżu funkcjonuje popularna Galeria Podolany.

Wiecha na inwestycji Morzlive w Ustroniu Morskim

Na dachu inwestycji Morzlive w Ustroniu Morskim zawisła wiecha. Jest to jednoznaczne z zakończeniem prac konstrukcyjnych przy pierwszej nadmorskiej realizacji znanego poznańskiego dewelopera Area Development. Na budynek złoży się 89 apartamentów i 2 lokale usługowe. Budowa zakończy się jeszcze przed wakacjami 2024 roku.

„Kawa z prądem” - stacja do ładowania aut elektrycznych połączona z kawiarnią powstanie na terenie F.S.O. PARK

W pobliżu Bramy Głównej F.S.O. PARK powstanie stacja do ładowania samochodów elektrycznych EV z 14 stanowiskami, która stanowić będzie kolejny prośrodowiskowy element - po EkoCentrum “Punkt Zwrotny” - na terenie działki OKAM przy ul. Jagiellońskiej 88 na Pradze Północ w Warszawie. Uzupełnieniem stacji będzie kawiarnia, w której będzie można nie tylko napić się pysznej kawy, zjeść coś dobrego, ale również popracować czy odbyć dłuższe spotkanie w większym gronie, nawet on-line, podczas oczekiwania na ładujący się pojazd elektryczny. Otwarcie konceptu pod roboczą nazwą „Kawa z prądem” planowane jest w 2024 r.

Oliwska Vita - na warszawskim Targówku powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa

Rozpoczyna się realizacja nowej inwestycji na warszawskim Targówku. Projekt Oliwska Vita dostarczy 124 komfortowe mieszkania o funkcjonalnych rozkładach. Około 30 spośród nich znalazło już swoich nabywców. W ofercie sprzedażowej duża część dostępnych lokali spełnia wymogi programu „Bezpieczny Kredyt 2%”. Funkcję generalnego wykonawcy Develia powierzyła firmie Kalter Sp. z o.o. Zakończenie budowy planowane jest w III kwartale 2025 r.

Nowa inwestycja mixed use powstanie przy Chmielnej 75 w Warszawie

Zgodnie z wcześniejszą deklaracją, Cavatina zakupiła teren położony w centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 75. Grupa zamierza zaproponować miastu i jego mieszkańcom imponujący projekt mixed-use, z dominującą funkcją mieszkaniową, który doskonale wpisze się w ewoluującą tkankę miejską i uzupełni ten fragment stolicy także o nowe funkcje. Transakcja opiewa na kwotę ponad 145 mln zł.

Osiedle FORMA powstanie w Elblągu

Grupa INPRO wprowadziła do oferty 68 mieszkań w ramach I etapu osiedla FORMA w Elblągu. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na przełom marca i kwietnia 2024 roku, a zakończenie na koniec września 2025 roku. Cały kompleks przy ul. Mielczarskiego będzie realizowany w III etapach.


Stron: 398 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19217 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >