Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Prognozy na rok 2024 dla rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce

W 2023 roku polski rynek inwestycyjny, podobnie jak rynki zagraniczne, odnotował niską aktywność inwestorów. Wartość wolumenów inwestycyjnych we wszystkich sektorach nieruchomości była znacznie niższa niż w latach poprzednich. Inwestorzy wypatrują poprawy sytuacji makroekonomicznej i spadku stóp procentowych, poszukują okazji. Rynek czeka na stabilizację cen i tańszy pieniądz. Zanim to nie nastąpi trudno oczekiwać większych zmian.

Odkryj luksusowe apartamenty nad morzem: Rewal, Mrzeżyno, Pogorzelica - Twoje miejsce na mapie marzeń nad Morzem Bałtyckim

Czy marzyłeś kiedyś o miejscu, gdzie pierwszą rzeczą, jaką widzisz po przebudzeniu, jest błękitna tafla morza, a jedynym dźwiękiem, który przerywa ciszę poranka, jest szum fal? Apartamenty nad morzem oferowane przez Hevenia.pl to nie tylko widok na morze, który zapiera dech w piersiach, ale też inwestycja, która może zmienić Twoje życie. Wyobraź sobie apartament w tak malowniczej lokalizacji jak Rewal, Mrzeżyno czy Pogorzelica. Brzmi jak wymarzony obiekt? To więcej niż możliwe!

Zielony dach na warszawskim Zakładzie Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych

Zakład Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych w Warszawie będzie miał zielony dach. Dzięki obecnie przeprowadzanej modernizacji, ZUSOK będzie nie tylko przekształcał odpady w prąd i ciepło, ale także zapewni dodatkowe hektary zieleni w mieście. Zielony dach będzie wspierał retencję wody, zwalczał smog i zwiększał bioróżnorodność.

Imagine - łódzki Kompleks biurowy otrzymał refinansowanie

Avestus Real Estate podpisał umowę kredytową na refinansowanie kompleksu biurowego Imagine w Łodzi. Kredytu na łączną kwotę 23,9 mln euro udzielił mBank S.A.

Na poznańskim Sołaczu powstaje kameralna inwestycja mieszkaniowa

Pułaskiego 19 to 33 mieszkania dla wymagających usytuowane na urokliwym Sołaczu, uchodzącym za zielone serce Poznania. Od kilku tygodni trwa sprzedaż mieszkań, a prace budowlane na terenie nieruchomości właśnie się rozpoczęły.

Nowa inwestycja mieszkaniowa na mapie Warszawy - Autonomia Praska

Na warszawskiej Pradze, dzielnicy słynącej z artystycznego klimatu i bogatej historii, powstaje nowa inwestycja przy ulicy Namysłowskiej 6B - Autonomia Praska. To miejsce tworzone z myślą o tych, którzy cenią niepowtarzalny charakter tej części Warszawy. Firma Dantex postawiła na wyrazistą architekturę, która doskonale komponuje się z artystyczną duszą jednej z ciekawszych dzielnic stolicy. W skład inwestycji wchodzi 199 mieszkań o powierzchniach od 30 do 110 m2.

Osiedle Royal Residence na warszawskim Wilanowie

Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży kolejny etap osiedla Royal Residence na warszawskim Wilanowie. W sprzedaży jest 135 mieszkań o metrażach od 26-150 m2, z ogrodami, loggiami lub balkonami. Łącznie osiedle obejmie około 1200 lokali w otulinie zieleni parkowej, z towarzyszącymi strefami usługowymi i pasażem handlowym. Pierwsze z zaplanowanych etapów zostały już wybudowane i zostały bardzo wysoko ocenione przez klientów. Inwestycja od początku notuje ogromne zainteresowanie.

Trwa sprzedaż mieszkań w warszawskiej inwestycji - Nowa Krakowska

Dogodna lokalizacja, staranny i nowoczesny projekt, walory użytkowe mieszkań oraz zielone rozwiązania to kluczowe atuty projektu mieszkaniowego Nowa Krakowska, położonego na pograniczu dzielnic Ochota i Włochy. Przedsprzedaż mieszkań właśnie ruszyła, a zakończenie realizacji projektu przewidziane jest na Q3 2025 roku.

Jeden z większych projektów deweloperskich w Poznaniu - Reduta Nowe Podolany

Inwestycja Reduta Nowe Podolany powstaje przy ulicy Jasielskiej, oczywiście na terenie poznańskich Podolan. Otoczona jest licznymi terenami rekreacyjnymi i sportowymi, co czyni osiedle doskonałym miejscem zarówno dla osób aktywnych, jak i potrzebujących ciszy i relaksu w spokojnej okolicy. Lokalizacja umożliwia również sprawny dojazd do centrum miasta, zarówno samochodem jak i autobusami komunikacji miejskiej. Rodziców zadowoli dobre zaplecze oświatowe oraz handlowo – usługowe. W pobliżu funkcjonuje popularna Galeria Podolany.

Wiecha na inwestycji Morzlive w Ustroniu Morskim

Na dachu inwestycji Morzlive w Ustroniu Morskim zawisła wiecha. Jest to jednoznaczne z zakończeniem prac konstrukcyjnych przy pierwszej nadmorskiej realizacji znanego poznańskiego dewelopera Area Development. Na budynek złoży się 89 apartamentów i 2 lokale usługowe. Budowa zakończy się jeszcze przed wakacjami 2024 roku.


Stron: 397 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >