Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Apartamentowiec Kierbedzia 4 powstaje na warszawskim Mokotowie

Wywodzący się z Francji deweloper Eiffage Immobilier Polska rozpoczął budowę apartamentowca na modnym i cenionym przez warszawiaków Mokotowie, przy cichej uliczce Stanisława Kierbedzia. Tuż przy inwestycji właśnie otwarto salon sprzedaży.

Gdański deweloper zaskoczył klientów oryginalną kampanią promocyjną

Rynek nieruchomości zdominowany jest przez reklamy deweloperów, które często opierają się na tych samych schematach i koncepcjach. Taka powtarzalność może powodować znużenie oraz zniechęcać potencjalnych klientów, ale przede wszystkim - niczym się nie wyróżnia. Gdański deweloper Budros postanowił zareklamować swoją inwestycję Duet Jaśkowa Dolina zlokalizowaną w Gdańsku Wrzeszczu w sposób, który dalece odbiega od utartych w branży deweloperskiej kierunków.

10 hoteli i obiektów z największym terenem zielonym na piknik i integrację w Polsce

Zbliża się sezon letni, a wraz z nim - liczne imprezy plenerowe. Serwis branżowy konferencje.pl przygotował zestawienie 10 obiektów z największym w Polsce terenem zielonym, idealnym na event na świeżym powietrzu.

Czy w Wielkopolsce zabraknie mieszkań na sprzedaż?

W związku ze spodziewanym programem „Mieszkanie Na Start”, eksperci prognozują, że może zabraknąć mieszkań na sprzedaż, a z pewnością takich w najbardziej pożądanych powierzchniach. Klienci chcą mieć większy wybór, dlatego już teraz rezerwują lokale. Także tym razem wiedzie prym rynek pierwotny, a deweloperzy realizują kolejne inwestycje. Gdzie w Poznaniu i okolicach warto zamieszkać?

W Krakowie rusza budowa i sprzedaż osiedla Craft Zabłocie

Kolejna inwestycja Cordia Polska w Krakowie. Tym razem pojawi się na modnym Zabłociu – w postindustrialnej, pełnej kontrastów części Podgórza, którą mieszkańcy miasta chętnie wybierają do życia zarówno ze względu na niepowtarzalną atmosferę, jak i znakomitą lokalizację. Projekt Craft Zabłocie, przygotowany we współpracy z pracownią ION Architekci, łączy te atuty z wysokim standardem. W pełnym charakteru, minimalistycznym budynku znajdą się w sumie 94 mieszkania – w większości 1- i 2-pokojowe. Właśnie ruszyła ich sprzedaż oraz rozpoczęły się prace budowlane realizowane przez Generalnego Wykonawcę inwestycji – firmę TK NOVA.

Rozpoczęły się budowy trzech nowych projektów mieszkaniowych w Gdańsku

Trójmiasto – podobnie jak inne duże polskie aglomeracje – boryka się z problemem niskiej dostępności nowych mieszkań. Według agencji doradczej JLL pod koniec 2023 roku w sprzedaży było tu tylko około 6 tys. mieszkań.

Przebudowa ronda na skrzyżowaniu ul. Moniuszki - Sikorskiego w Wałbrzychu

Rosnąca liczba pojazdów i zmieniające się potrzeby transportowe stawiają przed malowniczo położonym na Pogórzu Zachodniosudeckim Wałbrzychem nowe wyzwania infrastrukturalne. W odpowiedzi na te potrzeby, firma BERGER Bau przygotowuje się do strategicznej inwestycji – przebudowy skrzyżowania ulic Moniuszki i Sikorskiego. Ta przełomowa modernizacja nie tylko poprawi płynność ruchu, lecz także wpłynie pozytywnie na bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych.

W miejscowości Zimna Wódka powstaje nowa fabryka Baumit

Firma Baumit – międzynarodowy producent materiałów budowlanych, obchodzący w tym roku 30-lecie działalności w Polsce, wkrótce wybuduje w naszym kraju kolejną fabrykę. Spółka zakupiła już w tym celu nieruchomość w województwie opolskim, a także otrzymała decyzję o wsparciu od Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE).

Podkrakowska inwestycja Apartamenty na Wzgórzach

J.W. Construction wprowadziło do sprzedaży kolejny budynek w kameralnej, efektywnej energetycznie inwestycji Apartamenty na Wzgórzach w Zawadzie, nieopodal Myślenic. To osiedle położone na przestrzennej, pagórkowatej działce z dostępem do licznych udogodnień oraz prywatnego parku leśnego. Wyróżnikiem tego projektu jest zastosowanie technologii, materiałów i rozwiązań przyjaznych dla środowiska, które przekładają się dodatkowo na niskie koszty utrzymania mieszkań.

Warszawska oferta Dom Development

Warszawska oferta Dom Development wzbogaciła się pod koniec marca o ponad 300 lokali na Mokotowie i w Ursusie. Dom Development rozpoczął właśnie budowę mieszkań w II etapie projektu Harmonia Mokotów u zbiegu al. Polski Walczącej i al. Józefa Becka, a także nowego Osiedla Przy Forcie, zlokalizowanego w pobliżu wyjątkowych terenów rekreacyjnych w zabytkowym Forcie V Włochy. Od początku roku Dom Development rozpoczął realizację blisko 700 mieszkań w Warszawie.


Stron: 398 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19210 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >