Szkło w dodatkach i dekoracjach domowych

« Powrót do artykułu: Szkło w dodatkach i dekoracjach... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 listopada 2011, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo lubię ogólnie szklane wstawienia, dodatki albo meble bo dla mnie jest to bardzo szykowne, szkło od kąd pamiętam wzbudzało we mnie pozytywne emocje bo według mnie jest bardzo stylowe i estetyczne :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2011, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze to wygląda a przede wszystkim nocą w klubie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2011, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Gosią nocą to wszystko wyglada magicznei :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2014, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo modne stało się ostatnio szkło na ścianę do kuchni. Sam zastosowałem takie rozwiązanie u siebie w domu i osobiście jestem bardzo zadowolony ponieważ po pierwsze prezentuje się bardzo atrakcyjnie a po drugie jest łatwe do utrzymania w czystości.
Ze swojej strony radzę zainwestować w szkło hartowane ponieważ jest znacznie lepszej jakości i jest bardzo wytrzymałe - szczególnie jeśli chodzi o wysokie temperatury.
Dobre szkło robi ta wrocławska firma: http://www.majsterszklarz.pl/ - naprawdę dobrze dobrany wzór potrafi odmienić praktycznie każde pomieszczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2014, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawe i fajne rozwiązanie dla domu. Zawsze doda to szkło tak jakby "przestrzeni". Ja osobiście także skłaniam się ku zastosowaniu różnych szyb w domu, które wzorem czy też kolorem potrafią nieźle zmienić wnętrze. Skorzystałem z oferty firmy http://www.tur-plast.net.pl/, która właśnie oferuje szyby ornamentowe i przyznam, że nie żałuję swojej decyzji. W pomieszczeniach jest o wiele ciekawiej i wydają się oryginalne :) Tak samo mam na blatach w kuchni (szkło kolorowe)

Ten post był edytowany przez kamilbaar dnia: 7 stycznia 2014, 08:42
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2014, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz szkło w aranzacjach jest bardzo modne, jednak jeśli chodzi o utrzymanie czystości czasami bywa to trudne. Trzeba to dokładnie przemyśleć:)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2014, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkło wbrew pozorom daje naprawdę wiele dla wnętrza. Ładnie wykonane tylko je upiększy. Szklanych pomysł na wykończenie wnętrza jest wiele.. Dlatego warto skorzystać z oferty jakiś specjalistycznych firm zajmujących się wykańczaniem wnętrz właśnie w szkle, tworząc z niego cuda, a nie tylko jakaś zwykłą figurkę czy szybę w drzwiach. Ze swojej strony mogę polecić produkty ze strony http://www.republikaszkla.pl/ Firma ta zajmuje się ciekawymi szklanymi propozycjami do wnętrz a jednoczenie stosuje bez ramowy system montażu szkła

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2014, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zbuntowany_anioł napisał: Teraz szkło w aranzacjach jest bardzo modne, jednak jeśli
chodzi o utrzymanie czystości czasami bywa to trudne.
Trzeba to dokładnie przemyśleć:)


Będzie to tym łatwiejsze, jeżeli zastosujesz odpowiednią powłokę na szkło która ułatwia czyszczenie, jest to do kupienia, tylko nie kupuj odżywki do powłoki którą sprzedają firmy do kabin prysznicowych bo to będzie lipa, musi być normalna powłoka trwała na kilka lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2014, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zbuntowany_anioł napisał: Teraz szkło w aranzacjach jest bardzo modne, jednak jeśli
chodzi o utrzymanie czystości czasami bywa to trudne.
Trzeba to dokładnie przemyśleć:)


Będzie to tym łatwiejsze, jeżeli zastosujesz odpowiednią powłokę na szkło która ułatwia czyszczenie, jest to do kupienia, tylko nie kupuj odżywki do powłoki którą sprzedają firmy do kabin prysznicowych bo to będzie lipa, musi być normalna powłoka trwała na kilka lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2014, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie tak samo jak szklo urzeka granit. Ten kamien ma cos w sobie takie surowego, ale i eleganckiego. Dlatego tez zdecydowalam sie na blat z granitu http://nagrobki-kamieniarstwo.com/oferta/wyro by-dla-budownictwa/ w kuchni. Wyglada bardzo stylowo

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >