Szyby antywłamaniowe czy rolety antywłamaniowe?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

3 listopada 2016, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat jeżeli chodzi o zabezpieczenie antywłamaniowe do naszego domu,t o polecam skupić się na tym aby faktycznie były one jak najlepszej jakości, a duże zaufanie mam do rolet antywłamaniowych które znakomicie zdają egzamin.

www.Designerskie.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2016, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jakos bardziej przychylny jestem na szyby antywłamaniowe, które sa jednoczesnie bezpiecznym i estetycznym rozwiązanie. Polecam w tym temacie sprawdzic www.bros.poznan.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 stycznia 2017, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Szyby antywłamaniowe są ok, ale jeśli chodzi o ogólny wystrój to trzeba czasu aby znaleźć faktycznie to co będzie w Twoim guście. Ja nie miałem w sumie problemu bo w ofercie tej firmy http://verti-hor.pl/ znalazłem pomysł na swoje mieszkanie. Ponadto ich żaluzje są moim zdaniem jednymi z lepszych gatunkowo na polskim rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2017, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy takie szyby antywłamaniowe faktycznie zdają egzamin? Bo moim zdaniem w kwestii ochrony domu skuteczny okaże się system monitoringu, na IPkamery.pl można znaleźć wszystko co niezbędne w twej kwestii i doradzić się fachowców.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2017, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

szyby na pewno chronią ale tez warto pomyślec o takiej ochronie jak rolety antywłamaniowe. Bardzo dobrze sprawdzają się rolety aluminiowe http://intech-krakow.pl/produkty/przeslony-ze wnetrzne/rolety-antywlamaniowe . Ja mam u siebie w mieszkaniu takie bo mieszkam na parterze więc lepiej się zabezpieczyć.

Ten post był edytowany przez RafałKostkowski dnia: 14 maja 2017, 19:38
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2017, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że w pierwszej kolejności warto zastanowić się nad tą zewnętrzną ochroną i zabezpieczeniem, czyli samymi roletami, ewentualnie potem pomyśleć o szybie jako dodatku. Koszty jakie się z tym wiążą nie będą należeć do tanich.

www.Diames.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2017, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym zainstalował okna antywłamaniowe warszawa. Na takich rzeczach się nie oszczędza, a możesz stracić wiele... Rolety nie dość, że kuszą samych włamywaczy, to jeszcze są mało skuteczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie nigdy żadne rozwiązanie nie jest 100% skuteczne jednak ja używam rolet antywłamaniowych, wydają mi się cięższe do sforsowania przez pospolitego złodzieja, oraz skutecznie chronią przed słońcem.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne to niezły pomysł, bo masz od razu lepszą izolację termiczną. Prawidłowo ci zamontują rolety zewnętrzne na 100% w Wynn. Zadzwoń, to konsultant dojedzie do ciebie nawet w późniejszych godzinach. Na początku bez żadnych zobowiązań. Znam ich od kilku lat, już 3 projekty większe zrealizowane na osłony okienne w biurowcu i w domu jednorodzinnym. Ekipa montażowa się wyrabia w krótkich terminach.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2017, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym raczej był za szybami, rolety trochę nieładnie - moim zdaniem - wyglądają. Zależy to też od budżetu jaki zamierzasz na tą inwestycję przeznaczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >