Tanie ogrzewanie domu

« Powrót do grupy: Moja budowa

9 grudnia 2019, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie są sposoby taniego ogrzewania domu można dowiedzieć się z wpisu na blogu "Dom na głowie". Oto link do wpisu: http://dom-na-glowie.pl/dom/50-jakie-tanie-og rzewanie-do-domu Swój dom ogrzewam pelletem, a w przyszłości chcemy zamontować instalację fotowoltaiczną.
Jak radzicie sobie z ogrzewaniem Waszych domów? Myślicie o wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 27 Grupa: Moja budowa W hali będziesz potrzebował także dobrej jakości posadzki. Ja w tym zakresie współpracowałem z firmą www.planbet.pl . Wykonali dla mnie bardzo dobrej jakości po...
  • Szambo Liczba postów: 53 Grupa: Moja budowa Ja posiadam od 2 lat szambo ekologiczne i jestem zadowolony z tego rozwiązania. Nie mam żadnych problemów z nieszczelnością szamba. Jedynie raz na jakiś czas ko...
  • Remont mieszkania Liczba postów: 130 Grupa: Moja budowa Dla mnie usługi remontowe wykonywała firma www.budownictwo-houserwis.pl . Zajmowali się malowaniem, tynkowaniem, montażem nowej instalacji elektrycznej oraz ukł...
  • Kanalizacja Liczba postów: 244 Grupa: Moja budowa Ja niedawno szukałem dobrej przepompowni ścieków. Zdecydowałem się na ofertę firmy www.inwap.pl . Oferują wysokiej jakości systemy kanalizacji ciśnieniowej. Pos...
  • Samochody dostawcze Liczba postów: 66 Grupa: Moja budowa Ja kilka razy wypożyczałem samochód dostawczy, jak potrzebowałem przewieźć coś większego

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15709 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >